Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fesztiválon milyen kalandjaito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon milyen kalandjaitok voltak?

Figyelt kérdés

Bármilyen fesztiválon milyen szexuális kalandokat hoztatok eddig össze?

Hogy történt?

Egy éjszakás féleség volt, vagy végül együtt maradtatok?



2020. márc. 27. 00:42
 1/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Lekaptak és még a söréből is adott cserébe.

Életemben akkor esett először jól egy sör:D

Kalandom nem volt.

2020. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Semmilyen. A fesztiválozás nem arról szól hogy mindenkivel össze-vissza bssznk.
2020. márc. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos még nem volt pedig igényem lett volna rá...

F

2020. márc. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Egy fesztiválon a fesztivál idejére osszezavartam egy nalam kicsit idősebb sraccal. Ő utána is szerette volna folytatni, de engem idegesített szóval letiltottam inkább
2020. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igenye mindenkinek van ra de ha szarul nezel ki akkor nem lesz ilyen kalandod
2020. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha semmi.
2020. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
2007 vagy 8 sopron korn, a szimpadtól kb 10 meterre voltunk, irgalmatlan tömegnyomor, az előttem lévő vadidegen csaj megfogta a kezem és bedukta a bugyijaba, hatranyúlt és rámarkolt a farkamra... én ujjaztam òt, ő verte nekem... igazából azt se tudom, hogy nézett ki, mert kapucniban volt. Az illata jó volt.
2020. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A Szigetet, Nova Rockot, Volt-ot írtad ki, mindegyiken volt némi kaland :) Miután lement a buli átmentem csajozó "üzemmódba" glasszáltam és minden lányt leszólítottam/megszólítottam (kulturáltan), 99%-uk továbbment, de elég sokan vannak egy fesztiválon, nem mindig minden történt de ez-az párszor összejött :)


Tanulság: ne várd a sültgalambot a szádba, ha akarsz valamit kezdeményezz!

2020. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!