Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogyan írnátok le az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan írnátok le az érzést mikor szopnak benneteket?

Figyelt kérdés
Illetve gondoltok valamire közben vagy egyáltalán semmire?
2020. márc. 27. 01:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

maga a paradicsom, megáll az idő az érzékek kiélesednek az érzelmek felkorbácsolódnak ...

mindig arra gondolok közben, hogy megszűnik körülöttem a világ és csak hagyom hogy a farkamon keresztül a kéjes élvezet elárassza az egész testemet ...

2020. márc. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

"Miért nem inkább én nyalom őt?"

Nekem unalmas, amikor szopnak.

2020. márc. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Isteni! Aki jól csinálja, hát húúú..

Egyrészt kiesik az a pár perc, amíg a szájában vagyok,csak az élvezet, aztán amikor végre hagyja, hogy "kitörjek".

...mert igen, eddig mindegyik szopni szerető barátnőm azzal húzott, hogy "majd ő szabályozza", mikor mehetek.

Nem bántam meg. Az utolsó cseppig lenyelték.

Különösen a legutolsó ex... Ő sportot űzött abból, hogy én addig nem mehettem a szájába, amíg ő szopás közben (mindegy, hogy előttem térdelt a Margitszigeten, vagy feküdtünk az ágyamon) el nem ment. Ez utóbbi volt ez egyetlen barátnőm, aki szopás közben "handfree" el tudott élvezni... de ez külön történet. :D

2020. márc. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom megfigyeltétek-e, de a lányok inkább röviden és tárgyilagosan szoktak válaszolni, néha kikérik magát a válaszadást is. Jellemzően hosszú kifejtős kérdésre is zavartalanul tőmondatban válaszolnak.

Míg a pasik önként szeretnek fejtegetni, ábrándozni, rövid kérdésre regényt írni, és ha lehet minden alkalmat megragadnak hogy írjanak magukról. Nem hagynak kérdőjelet, nem bízzák a véletlenre.


A sztereotípia eléggé fordított, mint szerintem manapság majdnem mindenben.

2020. márc. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Leírni szinte lehetetlen, inkább csak lelehet rajzolni.
2020. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Like a Boss. :D

Meleg, forró, nedves, nyelves, amikor meg a szájban tartva élvezek az valami királyi.

Mire gondolok közben? Ha a csaj ügyes akkor csak a fenti érzésekre, ha meg az asszony csinálja van hogy a szomszéd 19 éves lányára, ahogy tavaly napozott rendszeresen a kertben. :D :D

2020. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Maga a paradicsom meg ilyenek.. xd mekkora hulyesegeket meg nyalas baromsagokat irnak ezek jeeeezusom. Azt gondolja ilyenkor egy ferfi hogy alig varja, elelvezzen a jo meleg szajban.ennyi. pont. Nincs paradicsom. Meg idoparadoxon. Miert jar ide minden nyugdijas papa elvezkedni a 60-70 es evekben megtanult gagyi udvarlos dumaikkal?
2020. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

Ha jól csinállja, akkor nem gondolok semmire, csak hogy az arcára vagy a szájába durrantsak...

Ha rosszul csinálja, akkor meg idegeskedek össze vissza, mi a frászért nem csinálja azt amit mondok neki.

2020. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Mintha egy másik dimenzióban lennék. A szemeim összeakadnak, ahogy érzem, hogy a meleg, selymes, nedves ajkai nyalják a makkomat, szívogatja a péniszt, ahogy a bőr mozog rajta az ajkak játéka miatt, főleg, ha a makkom hozzáér a szájüregében oldalt a puha részhez...az pedig külön elrepít, ha ujjbeggyel masszírozza a fitymafékemet, nyalogatja a nyelve hegyével, illetve csiklandozza. Leírhatatlan érzés, főleg ha közben rám is néz, aztán csókolózni kezdünk, miután telespricceltem a száját. 🙂
2020. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"előjátéknak jó" meg ha nem akar dugni, viszont dugásnál max a csók a jobb élvezet számomra.
2020. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!