Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szexuális vágyatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexuális vágyatok vagy fétisetek amit titkoltak a párotok előtt vagy csak szimplán nem mertek előhozakodni vele?

Figyelt kérdés
Ha van mi az és miért nem meritek szóbahozni? Leírnátok a korotokat, illetve azt, hogy fiúk vagy lányok vagytok.
2020. márc. 27. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár dolog, de nem merem meg az osszeset elmondani neki. Majd szép fokozatosan :D bár a durvább részeket lehet kihagyom19 L
2020. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van, de mivel őt nem érinti, így el se mondhatom.
2020. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46 éves ferfi vagyok es lenne pár de idösnek erzem magam hozzá igy csak fantázia marad!A parom konzervativabb a szexben persze hogy nem mondom el!
2020. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van,csak nem vele akarom megélni,sajnos nem vevő rá
2020. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de mik azok, az mindenkinél lemaradt?
2020. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Olyat adni ami igen élvezetes lenne neki,úgy hogy hozzám se ér,de más pózban is eltudok ettől élvezni.

N

2020. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Nyilvánvalóan nem az első randin jöttem elő vele, de elég jó a kapcsolatunk ahhoz hogy együtt mindent meg tudjunk élni és beszélünk is róla. Többek között ezért is vagyunk még együtt (bizalom).
2020. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kemény BDSM


F

2020. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs, és eddig nem is volt sosem párkapcsolatom. A fétisem lábfétis. Elmerném mondani a leendő nőnek, de tudom, hogy ezzel önmagamnak adok K.O.-t is. (38F)
2020. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ;) 30 f
2020. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!