Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk imponál nektek ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk imponál nektek ha a lány a kedvetekre tesz öltözködésben, hajviseletben? Pl olyan ruhát vesz fel találkára amit tud hogy bejön nektek, úgy csinálja meg a haját, ahogy tudja hogy tetszik nektek stb?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Természetesen igen.

Én mondjuk szoknyát szeretem látni a lányokon.

Hát, a hajviselet az azért függ hajhossztól meg színtől is.


Szőkében ez a nyerő:

https://www.youtube.com/watch?v=5R9PbibXul8&list=RD5R9PbibXu..


Amennyiben ilyen vagy kedves kommentolvasó, írj nekem.

U.i.: a jódlizás már csak ráadás :DDD

23/ffi

2020. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez a jódlizás nagyon béna duma volt
2020. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nagyon is. Vannak olyan ruha kombinációk amivel nagyon megtudna őrjíteni és nagyon jól esne, ha kedvemért venné fel.



Haj viseletben nekem nincs nagy igényem, csak hosszú legyen és nekem úgy tetszik legjobban a lányok haja, ha ki van teljesen engedve.

2020. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés nő öltözködne úgy ahogy a férfiaknak tetszik. Inkább akarnak divatosak lenni, mint csinosak. A kettő néha összejön, de inkább vagy ez vagy az.
2020. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában ha valaki a kedvünkben jár, az imponál nekünk. Máskülönben nem a kedvünkben jár kifejezést használnánk.
2020. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kinek nem jönne be, nem tetszene ha a párja a kedvében akar járni és olyan rucit vesz fel amiben még szexibbnek tartja? Mindenkinek! :)
2020. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon is. Elől-hátul nyitott magassarkú valami szexi harisnyával, nyáron természetesen mezítláb isteni egy szoknyával, blúzzal, vagy egyberuhával, ami testhez illő. Hajat felkontyolni a fejen hátul, egy bordó vagy piros rúzs, kis spirál, ceruza és ahhhh.
2020. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mindenki úgy jó, ahogyan van, öltözzön a saját kedve szerint.
2020. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért kellett eltüntetni a válaszomat, mi volt vele a gond? (annyit írtam, hogy bár imponál, de sokkal jobb, ha a saját stílusát találom szexinek, és nem kell külön a kedvemre tennie. és hogy például nálam nem nagyon szokott működni, ha egy visszafogott lány szex előtt mégiscsak megpróbál egy kihívó stílust magára erőltetni)
2020. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!