Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel összevesztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel összevesztünk, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
Röviden tömören az a lényeg, hogy 3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, ez idő alatt lefeküdtünk egymással 4-szer. Átmentem hozzá tegnapelőtt, és ugye eddig gumival szexeltünk amivel most így nincs annyira nagy problémám, de most szex közben amikor kivettem, hogy csinálja nekem az orált nem vette le a gumit, hanem gumiban akarta, én húztam le, erre meg megfogta a kezem és mondja hogy nem. Kérdezem tőle hogy most mi van?Erre mondja hogy most hogy vírus van, ő csak gumiban hajlandó leszopni. Úgy felhúzott ezzel hogy már ott tartottunk hogy kiabálni kezdtünk, most hogy lehet ennyire naív valaki??Most azt várja gondolom hogy kérjek tőle bocsánatot, de most nincs igazam?Mi baja lenne?Nem vagyunk idegenek eddig is csinálta gumi nélkül, most meg a vírus miatt akar gumiban szopni?A szex még valamennyire érthető, na de gumiban szopni?Az azért már tényleg zokniban lábat mosni, hogy képes így megszégyeníteni?Szerintetek sem nekem kell bocsánatot kérnem ugye? Kort és nemet is írjatok.
2020. márc. 27. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2020. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legnagyobb baj az, hogy iszonyat sötét a barátnőd. Nem a farkaddal fogod átadni a vírust, hanem pl már egy szimpla csókkal is.
2020. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz. Őt sem az eszéért szeretted meg 😁
2020. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát eléggé fel tud húzni , nem értem honnan szedi ezt a sök sületlenséget, hogy majd így fogom megfertőzni, meg honnan veszi egyáltalán hogy én is fertőzött lennék?
2020. márc. 27. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
" hogy képes így megszégyeníteni?" Te is csak vagdalkozol mindenfélével. Mi abban a megszégyenités, ha akármiért is de nem akar leszopni gumi nélkül???
2020. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jogosan vesztetek össze, ti totál nem passzoltok össze, jobb is hogy befejezitek. Nem kell itt senkinek bocsánatot kérnie senkitől, zárjátok le emberi hangon és kész.

Ahogy fent is írják - csókkal is elkapható, nem egy Akadémiai tag a barátnőd. Az hogy erre nem legyintettél rá hogy jól van akkor dugjunk tovább meg némi önzésre, követelőzésre vall. Hasonló helyzetben én inkább nevettem volna rajta és utána megbeszélem vele. Az intolerancia azt jelzi te sem szeretted igazán szívedből.

2020. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem akartam nagy dolgot csinálni belőle, de hogy néz már ki hogy gumiban hajlandó leszopni a párját egy lány?
2020. márc. 27. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:

" Kort és nemet is irjatok".

Ezt minek irod oda amikor te se nyomod ide.???

2020. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én 23, ő 19, és nem szakítottunk.
2020. márc. 27. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy érzésem, hogy annyira eszes a leányzó. Ahogyan ezt kimondta, érzéki csókot kellett volna adnod neki és azt mondani, hogyha nem akarja kockáztatni, akkor találkoznotok sem kellett volna :D Kicsit legyen tájékozottabb..
2020. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!