Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnaptól csak alapvető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnaptól csak alapvető szükségletek ellátása céljából lehet elmenni otthonról. Prostizni elmehetek?

Figyelt kérdés
Nekem a szex alapvető szükséglet és itthon nincs kivel szexeljek...

2020. márc. 27. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem mehetsz

Elvileg

De a gyakorlatban szerintem mehetsz! Nem lesznek katonák az utcán. Nem fognak lelőni.. Szerintem

2020. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz,ha megállítanak,azt mondod sportolni mész,azt lehet.
2020. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt mondod boltba, piacra, műszaki cikket venni mesz.De szerintem annyi esélye van, hogy megàllítsanak.mint idàíg
2020. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem te mondod el, hogy neked mi a szükséglet. Akkor ha én azt mondom, hogy nekem a hétvégi buli is szükséglet akkor mi van? Megállít a rendőr és azt mondom, hogy én meghalok ha nem bulizok? Olvasd el a rendeletet és keress egy olyan részt, hogy a kurv.áz.ás létszükséglet. Másik dolog, hogy ha nincs kivel kú.rn.od akkor ha a kur.va elkér óránként 30 ezret és a létszükségleted akkor naponta szexelned kéne 5 ször az napi 150 ezer az havi 4.5 millió kellene rá. Szóval nemhinném, hogy neked annyira létszükséglet lenne.
2020. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4, elszámoltad magad, mert egy prostinál elélvezhetsz 5x is, nem lesz 5x anyi, legfeljebb két órát fizetsz. Máris a fele alá csökkent a költség.

Kérdező, kipróbálhatod, hogy a rendőrnek megmondod, hogy qrvához mész, szerintem elenged, röhögve.

2020. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!