Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szereti annyira kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti annyira kevés lány a szűz fiúkat?

Figyelt kérdés

Én imádom... De bármikor leírom ezt, azt hiszik viccelek, vagy meggyanusítanak hogy csak egy unatkozó pasi vagyok. Miért olyan hihetetlen ez?

(A szüzesség alatt persze ne 35 éves "inceleket" értsünk, hanem normális pasikat)



2020. márc. 27. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűbben leírom.

Ha azt mondom szeretem a szűz pasikat, sokan csodálkoznak vagy nem hiszik el.

Tényleg ilyen kevés lány/nő szereti? Ha igen, miért?

2020. márc. 27. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert nekem nem lenne hozzá türelmem hogy tanítgassam
2020. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Én is szűz vagyok! Megismerkedhetünk?
2020. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

És most mire hajtasz velük?

Mit szeretnél?

Van 30 éves szűz férfi is.

2020. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
28 eves vagyok, magas es apolt. ketszer szexeltem eddig, az ér? :D
2020. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem voltak már szűz fiúval fantáziáim amiket nem felejtettem el. Szerintem ugyan annyira izgi mint a férfiaknak egy szűz lány. Talán egyszer valóra is válik.
2020. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
87%
Sztereotípiákat szeretnék eloszlatni, attól, hogy a pasi szűz még tudhatja a dolgát. :D Barátom is az volt és meg kell mondanom, hogy nagyon jól helytállt.
2020. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy ha jót beszélgetek egy lánnyal, és már úgy lenne, hogy szexelnénk is, akkor ha elmondom (márpedig elmondom), akkor egyből elmegy a kedve. Már gondolkodtam rajta, hogy beadom a tapasztaltat egyszer, de nem mertem. 18/f
2020. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!