Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek hogy ért véget a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy ért véget a többedik esély megadása a szexben egy pasinak?

Figyelt kérdés

Ha nem müködött elsöre és másodjára sem a szex, végül megérte több esélyt adni, vagy nem?

Irjátok meg az élményeiteket, hogy mennyire érte meg vagy nem érte meg a dolog



2020. márc. 27. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem működött?

Nem állt fel a pasinak? Vagy nem nedvesedett be a nő? Vagy megzavartak? Vagy mi volt a gond?

2020. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan, ha nem áll fel a pasinak
2020. márc. 27. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Izgult gondolom, ez elég gyakori. Segíts neki ebben. Teremtsél nyugodt hangulatot; zene, gyertyafény, félhomály. Igyatok meg egy üveg bort vagy pezsgőt és pettingeljetek sokat. Ha ettől sem áll fel, akkor még orvos tud segíteni.
2020. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3 szerinted kinek van kedve kínlódni?
2020. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 esély, ha 3 ra sem megy, lapát. Tényleg nem lenne kedvem élesztgetni, meg pszichológust játszani.
2020. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xKakashix ***** válasza:
egy 2. esélyt mindenképp megér.. sokszor túlizguljuk a dolgot és nem tudjuk magunkat kellőképpen elengedni.. velem is előfordult.. ha megvan köztetek a kémia és eltudjátok egymást lazítani akkor nem lesz gond.. 3. esély már kérdéses, hogy megéri e, valószínű nem
2020. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként akkor megy a szex ha van egy bizalmas kapcsolódás a partnerrel. Egyszerűen nem vagyok az egyéjszakás tipus. Mire ezt felismertem, volt 1-2 ilyen esetem. Ahol a lány adott második esélyt vagy csak kicsit türelmes volt, és beindult a dolog, mindig nagyon élvezték. Szerintem pont azért mert nekem nem elég annyi hogy ott egy csaj oszt megdugom, hanem mélyebb osszehangolodas kell, jobban tudok utana kapcsolódni a partnerhez.


24/F

2020. márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen a viszony, mennyire vannak benne érzelmek. Ha nincs és szinte csak alkalmi jellegű, akkor 2. esély sincs. Ha van érzelmi kötődés akkor meg egyénfüggő - az érzelmek szintjétől függ - hogy hány esély van és mikor lesz elég.

Ha potencia problémáid vannak akkor próbálkozz potencianövelőkkel. Az időszakos alkalmazásuk tud segíteni, hogy a stresszt, a teljesítménykényszerből fakadó görcsöt (ami önmagában libidócsökkentő) oldja és az első nehéz időszakon átlendítsen.

2020. márc. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!