Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen normális elveszten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen normális elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok de még nem volt alkalmam sajnos. Nagyon szeretnék már szexelni.
2020. márc. 28. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
14.
2020. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kis fiúcska vagy, aki itt szenved, hogy nem kapott még puncit
2020. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Amikor érett rá az ember, felvan készülve, megvan a megfelelő személy hozzá.
2020. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elárulta már neked valaki, hogy nem életkorhoz kötött a dolog?

Ha még nem, én most megteszem.

2020. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 27f vagyok és nég mindig nem úgyhogy gondolom 27 körül
2020. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Személyesem véleményem, hogy ha már elmúltál 15-16 akkor amikor (normális) partnert találsz hozzá.

Tanács: ne picsogj mint egy óvodás, az nagyon nem szexi a nők szemében. A "szeretnék szexelni" helyett, először próbálj a csókig eljutni, úgymint kezdeményezés, kommunikáció stb. ha 99 lány nemet mond akkor a 100.-nál is. Magától egy nő sem fog az ágyadba ugrani.

2020. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előző mondott az jó ötlet. A fokozatosság legyen a fontos.

De ez az "amikor van ideális partner" duma kicsit lesarkított és pontatlan. A nők azért 25 felett elvárják hogy ne élvezz a gatyádba egy csóktól. 30 felett meg ciki. Azon agyalnak majd hogy miért voltál ennyi idősen szűz. Meg hogy vannak komplexusaid. Onnantól duplán kell tenni nekik a szépet meg bohóckodni velük hogy férfiszámba vegyenek.

Én hasonló helyzetben voltam mint te. Azonban itt nagyon vidéken marhára nincs lehetősége az embernek ismerkedni ha nincsenek barátaid, bár tuti az sem lett volna feltétel.

25 évesen vesztettem el, mert már nekem "illett" elvesztenem ebben a korban. Senkiről sem tudok a környezetemben aki ennyi ideig várt volna. Elmentem egy hivatásoshoz, kifizettem 12 kilót és fél óra múlva végeztem. Talán kicsit lettem csak bátrabb. néha eljárok egy-egy menetre. Ha egy nő kérdezi kivel hogyan, vagy volt-e párom hazudok neki, ahogy biztosan ő is nekem. Valami random nő Fb-profilját linkelem be neki.

28F

2020. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tizennyolc.
2020. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én elég későn... 17 voltam.

Ne írjatok, férfi vagyok már. Sok éve volt ez. :D

2020. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!