Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők! Miért vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők! Miért vagytok elutasítóak egy fiatalabb pasi finom közeledésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
A nők játsszák az eszüket, de titokban majd megvesznek a fiatal farkakért.
2020. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legtobb hazas es monogam L
2020. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Igaz, én nem vagyok idős, csak 20 vagyok, de tuti nem fogom elutasítani a fiatal pasikat :)
2020. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 xKakashix ***** válasza:
38%
én pont azt vettem észre, hogy inkább kéretik magukat mint elutasítóak.. de vannak életét untak is az tény, viszont a legtöbb szerintem inkább ki van éhezve egy jó szexre még ha nem is mutatja ki egyértelműen.. legalább is ez a tapasztalat :D
2020. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En csak a magam neveben beszelhetek. Minden korombeli baratnom rosszul van az izlesmtol, vagyis hogy fiatal pasik. Oszinten nem ertik.

Viszont. Nekem attol meg nem jon be valaki automatikusan, mert fiatal. Igy ha finoman kozeledne valaki, csak mert keznel van, nem erdekelne. Inkabb a tarskereson keresem, kiveve ugye, most, akik bejonnek.

2020. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mint ahogy írod is pasi, nem pedig férfi
2020. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az idősebb elég relatív. Remélem nem a 40-esekre gondoltál 😂 Én 40-esként úgy 28-30 alatt nem tudom komolyan venni a srác közeledését. Persze jól esik, de egy 25 év körülit nem tudok kellően férfiasnak tartani. Lehet jó pasi, de férfias számomra nem. Aztán nem mindegy, hogy kapcsolatról beszélsz vagy alkalmiról. Mert alkalmira elég ha jó pasi, de kapcsolatra legyen férfias. A 28-35 közötti korosztály olyan határeset, felette jöhet szóba komoly kapcsolat. Alatta meg alkalmi.
2020. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40-esként,nekem nem jönnek be 20-35-ig. Nem tudom komolyan venni öket
2020. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem mernek lépni,pedig szivesen megtennék,de majdnem mind házas.
2020. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

#9 nem vagyok házas,de valahogy nem kell...

😊

2020. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!