Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon szánalmas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon szánalmas, ha 20 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A külsőmmel nincs baj szerintem, mert sok pasi a tudtomra adta már hogy jól nézek ki. De ennek ellenére se akarok csak úgy lefeküdni akárkivel, mert nem vinne rá a lélek. Nem is értem, hogy néhány ember, hogy tud mindenkivel összefeküdni, nálam ez annyira elítélendő. Szerintetek mitől lehet ez?
2020. márc. 28. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Miért lennél szánalmas?

Nem szánalmas dolog szűznek lenni és olyan valakit keresni akivel párkapcsolatod lehet.

2020. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
73%

Nem szánalmas.


Hogy ők ennyire kihangsúlyozzák, annak csak az az oka, hogy szeretnék ezzel bedumálni magukat a bugyidba.


Nyugalom, nem akkora gáz, ha vannak elveid, erkölcsöd.

2020. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem szánalmas, főleg így hogy sok pasi a tudtodra adta hogy jól nézel ki...

Jól gondolom hogy barátod se volt eddig?

Az viszont már kicsit furcsa,szerintem.

2020. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem te gondolkodsz jól. Most nagyot dobbant a szívem, hogy vannak még ilyen nők.
2020. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt már barátom egyébként.
2020. márc. 28. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne a szánalmasabb, hogy nőként még szűz vagy, vagy nem dugtál minden utcasarkon bárkivel aki csak rádköszönt? Hidd el nem fogja a következő barátodat zavarni hogy még szűz vagy. Ismerkedj, flörtölj és majd eljön az ideje akkor amikor és akivel úgy érzed, nem maradtál még le semmiről.
2020. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se szánalmas, inkább jó, hogy vannak még ilyen lányok 😌👍
2020. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem szánalmas ha még mindig szűz vagy de én a helyedben nem dicsekednék vele mert vannak olyan pasik akik kerülik a szűz lányokat. Számomra nem jelent kevesebbet az a nő aki már egy kapcsolatában szeretkezett a párjával annál akinek még nem volt nemi kapcsolata.

Nekem volt egy kapcsolatom veled egykorú szűz lánnyal. Nagyon szerettük egymást de még a bugyijába sem engedett benyúlni. Aztán fél év után azt mondta, hogy tartogatja a szüzességét a nászéjszakára. Ennél a pontnál értettem meg, hogy nincs értelme a kapcsolatnak. Onnantól kezdve kerültem a szűz lányokat.

2020. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok kérdező. Szerintem inkább az erényünk. :)

#8 Miért nem volt kommunikáció nálatok? Én nem titkolnám senki elől, 2-3 randi után elmondanám szerintem ha oda kerülne a sor. Plusz engem nem zavarna, ha rákérdezne, hogy tartogatom-e vagy csak nem találtam senkit - teljesen érthető a kérdés.

Valamint a bugyis dolognál olyan tippet tudnék adni a férfiaknak, hogy akkor is mondják el a szándékaikat. Ha valaki nagyon bejön, randizgatunk, és csak kicsit simogatni akar az teljesen oké lenne, de én például azt hinném egyből a lényegre akar térni és megijednék. Jó, ha elmondod akkor is, hogy mit szeretnél: csak simogatni vagy orális, és kihangsúlyozni, hogy többet nem vársz el.

2020. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem attól van hogy a szexualitásról prűd és kozépkori felfogású idióták reakcióiból tanultál aminek sok köze nincs a valósághoz. Ezek megrontották a gondolkodásodat azért ítélkezel, holott valójában semmi okod és alapod nincs hozzá. Senkinek nem ártanak de egymásnak örönet okoznak te meg ítélkezel úgy h közöd nincs hozzá...
2020. márc. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!