Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért szexi, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért szexi, ha egy pasi irányít?

Figyelt kérdés
Amikor az történik, amit ő akar és ahogy ő akarja. (szexben értendő)
2020. márc. 29. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Céltudatos, magabiztos

Ez kell a csajoknak :)

2020. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Határozott, és ezt imádom.
2020. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexi :) de annak ellenére, hogy ő irányít, a dolgok úgy történnek, hogy az nekem is jó legyen
2020. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha válaszolhatok férfiként, én szeretek irányítani, viszont nem szeretek ráerőszakolni dolgokat a nőre. Szóval inkább vagyok a közös megegyezés híve. Ezt ne úgy képzeld el, ha elborul az agyunk, engedélyt kérek, hogy jól megdughassam, csak maga az adott dolog, ami jön szex közben, fontos tudni, hogy neki belefér-e. Pl. gumi nélkül anál, kikötözés, pálcázás, bilincs, más eszközök, vagy pl. kényszer szopatás stb. Rég rossz, ha nincs tisztában egy férfi azzal, hogy mi izgatja fel a nőt, csak tömi ezerrel, mint az ütvefúró a maga egysíkú megoldásaival.
2020. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért megnéznem ahogy 1full szexi bomba csajt iranyit egy pocakos,kopasz pasi😃
2020. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert számomra vonzó ha egy pasi magabiztos, határozott.
2020. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!