Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Agyamra megy a pasim? Imádom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyamra megy a pasim? Imádom, de ha nem takarodik el egy fel napra és isten bizony. Áhhh

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztünk össze, eddig minden jó volt. De túl sok most már. Ha hozzam akar érni, konkrétan menekülök tőle. Gyűlölöm hogy állandóan itt van a nyakamon 😣😣


(Privatot nem kerek)



2020. márc. 29. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem takarodik el 😂😂😂

Dobd ki

2020. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg tudlak erteni. En pasi vagyok, de ugy erzem megfulladok itthon.
2020. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem sokszor. Kicsit vonulj el egyedül, ülj be egy kád vízbe vagy valami. Szerencsére a férjem amellett, hogy rohadt idegesítő néha, már észreveszi ha sok nekem és akkor hagy, hogy egyedül legyek. :D
2020. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez van ha egy kapcsolat nem teljesen megalapozott és beleugrottatok abba amibe nem kellett volna. Kulturáltan beszéljétek meg és váljanak el útjaitok nem passzoltok egymáshoz csak eddig elvakított a rózsaszín köd.
2020. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így van vele a karantén alatt. Én már a saját családomtól megőrülök néha... :D Ez egy extrém helyzet, ki kel bírni.
2020. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csupán az összeillésen múlik. 0-24-ben összezárva lenni valakivel, heteken, hónapokon keresztül akkor is sok lehet, ha amúgy szereted. Kérdező, menj el kicsit egyedül sétálni, szívj friss levegőt, jobb lesz utána. De ezt a párodnak is javasolhatod. Nyilván most ne együtt menjetek, legyetek kicsit egyedül.
2020. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

örülnél inkább neki, hogy van melletted valaki... Sokan egyedül vagyunk, és örülnénk, ha lenne kihez szólnunk, együtt végezni valamilyen tevékenységet.

Olvassatok, beszélgessetek, társasozzatok, takarítsatok együtt, főzzetek, tervezzétek a jövőt, tornázzatok együtt, fessétek ki a lakást, a szüleiteknek segítsetek. Tök sok dolgot lehetne tenni.

2020. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ezzel így most a karantén idején.
2020. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgy megy agyamra a csajom, h nincs is velem... egyik jobb, mint a másik?
2020. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az összezártság jó próba arra, hogy mennyire illeték össze. Ha ennyire komoly ellenérzéseid vannak, akkor valószínűleg nem illetek össze: szakíts vele, jobb, mintha egymást marjátok, még akkor is, ha az érzések ott vannak.
2020. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!