Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha szeretem, mikor a pasik megbámulják a páromat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem , talán nem ez a normális részemről , ezzel szemben , ha őszinte akarok lenni magamhoz , akkor az az igazság , hogy igen is nagyon tetszik számomra , mikor sétálunk párommal az utcán , vagy előre küldöm s én távolabbról követem őt és azt látom , hogy a férfiak jó alaposan szemügyre veszik ! Van még rajtam kívül valaki , akit szintén izgat ha mások megbámulják a párját , vagy barátnőjét ?
2020. márc. 29. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnéd én még meg is dugom a kedvedért ;)
2020. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez valahol normális. Tetszik neked, hogy olyan nőt birtokolhatsz, akit ennyien akarnak megkapni de nem tudják, mert a tiéd. Ezenkívül amolyan dicsekvés is lehet :)

L

2020. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Birtokol? Az övé? Nana. Csak nála van most, kölcsön kapta. 🙂

Ez addig jó, amíg a partnered elhajt mindenkit, aki a nézésnél tovább menne.

2020. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az teljesen oké, ha büszke vagy rá, és szívesen megmutatod másnak is, milyen jó csajod van. De ha mondjuk az is izgat, hogy más dugja meg, az már sok.
2020. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez mindannyiunknak jól esik ha megnézik a barátnőnket. Ez nem megcsalás, meg irigykedjenek csak. Én meg lehetek rá büszke nem?

Illetve melyik nőnek nem esik ez jól? Nyilván a nem a buta beszólásra, füttyögésre kell gondolni


Van amikor én kérem vegyen fel kivágottabb felsőt ha olyan helyre ülünk be.

2020. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Birtokol? Ove? Kolcson kapta? Mi az isten van veletek, nyomoroncok? Nem egy targyrol beszeltek. Sose volt a kerdezoe es senkie se az a lany. Egyutt vannak, de a parkapcsolat nem a birtoklasrol szol. Eszement idiotak.
2020. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Eszméletlen idióták"...

Én használtam a birtokol szót de ne vegyétek már ilyen szószerint szigorúan.

Kapcsolat: te az enyém vagy, én a tiéd

Enyém= én "birtokolom"

A kutyám se tárgy mégis az enyém, az én birtokomban van , mégha nem is örökre. Kérlek ne találjátok ki, hogy lekutyáztam a csaját....Imádom a kutyámat, szabadon futkározhat ha akar..mégis nálam van otthon

2020. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az első idézést meg el is írtam..nah
2020. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az élettől kapta kölcsön, spirituális értelmezésben írtam, te golyóstoll.
2020. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
undorító, hogy kutyához meg golyóstollhoz hasonlítatok emberi lényeket
2020. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!