Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szívesen véleményeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szívesen véleményeztek pasikat?

Figyelt kérdés
Milyen testű pasik jönnek be?
2020. márc. 29. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Igen szívesen, bár az én ízlésem csak az enyém, mások nevében nem tudok beszélni.

Nekem a vékony, atletikus, picit izmos test jön be, de az elhízotton és az egyszálbélen kívűl mindennel elvagyok:)

19L

2020. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert rögtön a farkukat akarják mutogatni és egy idegen esetében nem érdekel.
2020. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elozovel ertek egyet en is.
2020. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Kerdező itt gyakoris nöknek meg Brad Pitt is 10/6-os
2020. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen amennyiben nem dickpicről beszélünk mert arra nem vagyok kíváncsi.

Az átlagos testű pasik jönnek be, nem tetszik sem a kigyúrt, sem a dagi sem a botsáska alkat, és magasságnál 170-190 cm között van ami tetszik.

2020. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Izmos, magas 😍
2020. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, szívesen elmondom az őszinte véleményem.

Nekem leginkább az átlag testalkat jön be, ne legyen a férfi soványka, de túlysúlyos sem. Szeretem, ha van kihez bújni, van kit fogni, ölelni. Szeretem, ha van rajta izom is, de amikor valakinek majd szétpattannak az izmai, annyira kigyúrt, az számomra visszataszító. Szeretem azt is, ha szőrzet a testén, persze nem farkasember módra, de a teljes egészében borotvált, szőrtelen férfitest nekem túl kisfiús.

23/L

2020. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, utcán, buliban stb. szerinted a nők vakok és nem néznek meg senkit? Ettől idegen pasik farkára még nem kíváncsiak. Ha a f...od tolod egy nő arcába ismerkedésképen azzal jellemzed is magad: egy f...sz vagy.
2020. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha egy pasi igényes, és enyhén kidolgozott teste van akkor az a legjobb számomra.

2020. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!