Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tojásaimról a szőrt hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tojásaimról a szőrt hogyan vágjam le?

Figyelt kérdés
Heló! Majnem akkora mint egy hajszál.... gilettet elhajintottam, mer semmire se jó! vettem e-borotvát tök vagesz meg minden szépen viszi a pofimon, de ott lent a görgő összecsipi a bort visitozom :P mig tart ez a buta virus le ekll vagjam szort mert van most egy csajszim aztan raknám :P vagod szal segitsetek...pl hajvago jo otlet? A Hogymondjam nem igazam tudom h hivjak szovala két tojasom ahogy van abbol áll ki farkincám ugye na a jkét tojásom szőrős de imittamott egy hajszál vagy gerjesztő ez szek közben? Mármár kezd sövény nőni arra tájon is. Köszkösz Mindenkinek!

2020. márc. 29. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, van akinek bejom. Nekem speciel nem, de nem is zavar. Csak higenikusabb meg szebb ha nincs ott, de tenyleg nem zavaro. Amugy esetleg egy kis koromvagonolloval eleg ha csak levagod szerintem. Vagy borotvaval huzd szét feszítsd ki a bőrt es akkor talan nem csipi oda...
2020. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Noi borotvat hasznalj. Hatha nemcsak rozsaszin van. Az ujabban nemcsak nem vag, hanem sajnos nem lesz tukorsima se. A vedo gumireteg ujabban minden markan nagyobb lett. De erre a celra pompasan megfelel.
2020. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez egy elég kínos kérdés, ezét próbáltam elviccelni, de tényleg komoly a kérdés. :D


#1 Nagyon szépen köszönöm, hogy az olló nekem hogy nem jutott eszembe? :O :D 2 napja ezen gondolkodom, na mostmár mondom kiirok egy kérdést :D


#2 Köszönöm neked is :D igena női borotvára sem gondoltam. Istenszuperek vagytok, nagyon köszönöm asok segítséget, megcsináltátok a holnapi programom, kösziköszi :D

Menteka zöldek, isten áldjon titeket drága testvéreim! ;)

2020. márc. 30. 00:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakállvágóval, széthúzva a bőrt, de úgy is oda fogja csípni ha nem figyelsz :) Nem kell egyébként levágnod 0.0 mm-esre, a lánynak jobban fog tetszeni a csupasz herénél amit csinálsz vele az ágyban ha ügyes vagy.
2020. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Azzal probalom még vérzik is szegény tojásom érzékeny dolog ez :D igazatok van, nem is értem mit parázok :D Teljesen iagazd van :D Köszi neked is :D
2020. márc. 30. 00:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem a tojást borotválod, hanem a tartóját, egyszerű borotvával zuhanyzás közben nagyon könnyű
2020. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Köszi erre sem gondoltam, hogy vízfolyatás közbe :D Ennyi okosság ha 100 évig gondolkodom sem jutott volna eszembe, királyak vagytok köszönöm! :D Mindenki megkapta a zöldet ;)
2020. márc. 30. 00:40
 8/14 anonim válasza:
Intim szőrtelenítőkrém, és a tojásban sem teszel kárt. :D
2020. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 létezik ilyen? :Ő jó régimódi vagyok, köszi kérem a dm eladótól :P
2020. márc. 30. 01:16
 10/14 jdfGabrella ***** válasza:
Ahogy akarod!
2020. márc. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!