Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye, hogy a lányok most a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a lányok most a koronavírus idején kevésbé vágynak szexpartnerre?

Figyelt kérdés

Fogadtam két haverommal egy rekesz sörben.


Ők azt mondják, hogy most szerintük sokkal könnyebb nőket felszedni társkeresőn szexre, mert mivel nincsenek szórakozóhelyek, ki vannak éhezve, mivel a nők alapból szégyellik nyilvánosan vállalni a szexuális vágyaikat, ha szinglik.


Én pedig azt mondom, hogy a nők alapból kevésbé kockázatvállalók többségében, mint a férfiak, ezért jobban félnek a koronavírustól, hiába menne a férfi át hozzájuk, ők csak chatelni akarnak, mert félnek a betegségtől vagy attól, hogy átadják valakinek.


Aki meg hajlamos volt a karantén előtti időkben is a szexpartnerkeresésre, annak egyébként is van 10-20 telefonszám vagy FB kontakt a telefonjába, nem szorul rá, hogy ismeretlenek között keresgéljen.


Szerintetek kinek van igaza? Nekem vagy a két haveromnak?



2020. márc. 31. 03:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Na várj. Az, hogy nem AKARUNK szexet, és az, hogy NEM JUTUNK HOZZÀ (mert idióta az, aki ebben a helyzetben elmegy egy vadidegenhez..)


Amúgy szerinted mi 20-30 pasival szexelünk?!

2020. márc. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, csak van 20-30 ismert vagy félig ismert (akivel még nem találkoztatok személyesen, de akár fél éve írogattok egymásnak) pasi, akik közül kiválasztjátok azt az EGYET.


Tényleg ennyire félreérthetően fogalmaztam? :)

2020. márc. 31. 05:35
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én most is vágyom nagyon.19l
2020. márc. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Legyen az fiú v lány , jobb ha most senki sem szexel.

Ennyi tartás sincs bennetek, legalább ilyenkor kérlek.

2020. márc. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Júliusig tilos a szex!
2020. márc. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A netes aktivitás megnő mert mindenki otthon van, de nem csak a nőké hanem a pasiké is - ergo amennyivel több nő akarna a neten ismerkedni nagyságrendileg ugyanannyival több pasi is. Találkozni meg nem nagyon lehet, bonyolultabb a randik megszervezése, ergo ugyanott áll összességében a helyzet mint korábban, max. többet fogsz levelezni.


Ha a "könnyű" szexről van szó akkor meg neked lesz igazad, aki "nagyfogyasztó" annak megvannak a bevált partnerei, megnyerted a rekesz sört :) Most éppen hogy a bevált partnerek kerülnek előtérbe az idegenekkel szemben.

2020. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Részemről nem, nincs sehol 10-20 kontaktom, akikkel fél éve beszélgetnék. Elég gáz lenne, ha valakivel fél évig beszélgetek csak úgy unalomból, szórakozásból, de sose találkoztunk, és nem lett belőle komolyabb, amiért koccolnám a többit. Nem vagyok én a végtelen idő tárháza. És eleve nam gyűjtögetem a pasikat azért, hogy ahh majd júliusra jó lesz Pisti szexre.


Én nem tudom, te milyen társaságban mozogsz, én még ilyennel nem találkoztam. De persze simán meglehet, hogy másnál ez bevett szokás.


Szerintem a szexuális étvágy nyilván nő az idővel, de másrészt a felelősségteljes emberek (én annak tartom magam) nem ültetik át a gyakorlatba a találkozást. Inkább neten ismerkednek többet, aztán majd késöbb... jól jár valaki :D

2020. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
5#-ös jól mondja. Júliusig tilos a szex. Hatóság fogja betartatni!
2020. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem tiltja meg. Azt csinálok itthon, amit akarok!
2020. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mindenkivel lefekszem mind1 ki csak b@sszunk egy jót!
2020. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!