Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mi az igazság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi az igazság, általában az idősebb hölgyek vonzódnak a fiatal pasikhoz, vagy nem?

Figyelt kérdés
Pl. 20 éves pasinak mennyi esélye van egy 30+os, akár 40+os nőnél. Szeretnék alkalmi partnernek egy ilyen korú hölgyet, Tinderen próbálkozom, de vissza sem lájkolnak többnyire. Én ezt nem értem, eredetileg nem úgy van, hogy az idősebbeknek mindig jól esik, ha egy fiatalabb vonzónak tartja őket? Én el sem hiszem, hogy szívük szerint ezek a nők ne mennének el egy 20 éves palival. Most nem kell komoly kapcsolatra gondolni, bár az is szóba jöhetne felőlem. Meg úgy általánosságban, aki pl. fenn van Tinderen ilyen korú hölgy, az eleve ki lehet éhezve, nem igaz? Miért nem engedik, hogy legalább megpróbáljak velük beszélni, nem küldözgetnék a farkamról képeket, meg ilyesmi, nem vagyok idióta.

2020. márc. 31. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki akar hájas tramplikkal dugni, mikor hamvas testű szukákat is megkaphat?
2020. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hájas tramplik a fiatalok között is vannak, ahogy az idősebbek közt is akadnak igényes, szép nők. Engem nagyon izgatna egy ilyen szituáció, mármint hogy egy 10-20 évvel idősebb nő kívánna meg ilyenek. Most nem tudom, pedig sok helyről hallottam korábban, hogy ez igaz, és tényleg kívánják ezek a nők a fiatal csávókat, de akkor ez vagy egy hazugság, vagy az nem igaz, amit azok a hölgyek állítanak, akik nem vonzódnak a fiatalokhoz.
2020. márc. 31. 13:39
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Figyuszka.

Te nem jossz be. Te nem kellesz. Te vagy eltajolva.

Otvenevesen, fiatal ferfiakat kivanva nem azert jon be valaki, mert fiatal. Az csak egyetlen szempont.

Nem hizeleg, ha fiatal lajkol, mert egyreszt az idosebb pasiknak kifinomultabb izlesuk van altalaban, masreszt a fiatal pasik minden not lajkolnak, ha pedig erdekessegbol, kivancsisagbol akarna csak megdugni, abban nincs semmi hizelgo.

Barmikor ki voltam ehezve, inkabb nem szexeltem, ha nem talaltam olyat, aki tetszett.

Egyebkent en mindig fent voltam, most kenyszerusegbol szunet. Mindig sikerult talalnom olyan nagyon fiatalt, aki a ropke chat alapjan is bejott, talalkoztunk, szerintem neki is nagyon jo volt, es nagyon pozitiv elmeny volt.

Aki ilyen hozzaallasu, mint te, nem nagyon hiszem, hogy talalni fog.

2020. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Újabb picsogás, siránkozás, követelőzés és óvodás duzzogás ha nem kapod meg amit szeretnél. Rendes vagyok, segítek, a kérdéseidre válaszolva.


1) Van néhány nő aki fiatalabb pasit keres (inkább ritka kivétel), de a többség NEM! Vele egykorú, vagy +/- pár év különbéget képzel el magának. Úgyhogy hidd el, a többségük nem vágyik fiatalabb pasira. Nem pont azért siránkozol mert ezt tapasztalod?


2) A bók, dicséret mindenkinek, minden korban mindig jól esik (neked nem?). Mégsem dugsz mindenkivel aki megdicsér. Ha így lenne, akkor egy csinosabb nőnek 10 méterenként dugnia kellene ha kiteszi az utcára a lábát.


3) Aztaaaa' komoly kapcsolat is szóba jöhetne nem csak az hogy dugni akarsz - nagyon rendes vagy. A nők többsége inkább kapcsolat-jellegű dolgot keres, mintsem kóbor numerát. A nagyétvágyú pasifalók vannak kisebbségben. S pont ezért a nők többsége "a csak meg akar dugni és kész" pasikat kerülik.


4) A szex nem "kiéhezettség" hanem kölcsönös szimpátia függvénye! Te sem dugsz meg minden nőt, csak azt aki tetszik nem igaz?


5) Tanács: ne azt nézd hogy te mit akarsz, mit követelsz, hanem azt hogy a másik mit szeretne! Akarhatsz te bármit ha a másik nem, ha duzzogsz és csak azt tudod hajtani mint a kisóvodás "akarom" akkor sosem kapod meg.

2020. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Oke, azert tul kemeny voltam. Csak ez a tevhit annyira duhit.

Ne add fel. De meg kell, hogy mondjam, nagyon ritka az ilyen no. Baratnoim rosszul vannak mind az izlesemtol. Sose fogjak megerteni.

Talan akinek gyereke van, annak ez a korosztaly nem pasi, esetleg tenyleg.

En osztottalak ki fentebb, de arnyaltabb ez.

Sok szerencset, ne add fel, satobbi. Ha nem te irsz rajuk, csak ha match van, a no jart a profilodon, lajkolt, csak arra irnek. Minek a kudarcelmeny. Kitartoan hatha bejon.

2020. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem jönne be 20évvel fiatalabb srác,az olyan mintha a fiammal lennék.A 10 évvel fiatalabb már inkább esélyesebb.
2020. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
TE nem kellesz nekik, és akkor már egyből levonod a következtetést hogy az összes többi fiatal sem. Nem, ez nem így megy. Egy nőnek nagy általánosságban az igényes, önmagát jól tartó, nem egy zsák teszrt búvárruhának kinéző, szellemileg és érzelmi intelligenciában partner pasik kellenek. Ha ez megvan, a korod csak egy szám, ugyanis az ilyen pasikra minden korosztályú női tábor részéről nsgy a kereslet.
2020. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2-es/4-es: Már bocs de mit sikerült leszűrni 4-5 mondatból, hogy milyen a hozzáállásom? Kettőnk közül akkor szerintem nem az én hozzáállásommal van a probléma, hanem te vagy felszínes. A 2. megnyilvánulásod szimpatikus volt, nem értem miért nem lehetett volna ezt elsőre is leírni. Azt hittem azért van az oldal, hogy kérdéseket tegyen fel az ember, itt meg ha nem értek valamit, egyből nekem esnek, hogy sírok meg ilyenek. Nem tudom ki hány éves, de úgy tűnik, akkor nem én vagyok az éretlen, hogy pár mondat után megbélyegzek valakit, meg ítélkezem.
2020. márc. 31. 14:30
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Ugy sikerult levonni a szemelyisegedrol a kovetkeztetes, hogy ennyire orbitalisan ostoba sotet vagy, hogy azt hiszed mindenki ugyan olyan. 40 evesen nem erdekelnek 20 eves taknyok. Akik meg ott tartanak agyilag, hogy 'jol meg b....k egy idosebb not', stb. Inkabb nevetek rajtuk ahogy erolkodnek, kozben az ertelmes idosebb nok csak hulyenek tartanak titeket
2020. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bezzeg az idős pasikról ki lehet jelenteni általánosságban, hogy vonzódnak a fiatal nőkhöz. Pff... Akkor az is egy baromság annyi erővel. Ahhoz vonzódnak aki normális, okos , jól néz ki meg ilyenek, nem dagadék, igénytelen meg retardált 20-asokra. Meg aki szerinted fiatal, az takony. Oké. Akkor ennyi erővel te meg egy vén lotyó vagy.
2020. ápr. 6. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!