Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz ember vagyok, ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha nekem nem mindrgy hogy hogyan néz ki egy nő puncija?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom férfiaktól, hogyha egy punci ápolt, akkor már csak jó lehet...


Én ezzel szemben azt szeretem ha szűk, illetve örülök ha esztétikus is.

Vagyis van olyan punci ami külsőre nekem legalábbis, nem tetszik...

És ez nálam szakító ok, hiszen nem szeretném ha egy életen keresztül ilyen puncival lenne dolgom...


Ha nagyon nagyon jó a csaj, akkor talán ettől a szemponttól el tudok tekínteni, oké számomra ez a kompromisszum... De csak egy bizonyos szintig.



Ettől rossz ember vagyok?


Az én péniszem sem túl nagy, és szerintem nem is kifejezetten szép.


Ha emiatt dobna egy lány, azt ugyan megérteném, de rosszul is esne...



2020. márc. 31. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak simán balf.asz vagy.
2020. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben nem vagy rossz ember, ha ezt a csajjal is közlöd, hogy neked ez fontos. És amikor szexre kerülne a sor, még előtte megmondod neki mi a helyzet, tehát amikor már látod milyen van neki, és ha nem tetszik, megmondod és esélyt adsz a csajnak hogy lelépjen. Mert én lelépnék szex nélkül az tuti.
2020. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Válogatós vagy! ha egy lány tetszik nekem, akkor mindegy milyen a puncija.
2020. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Minek válogatsz ha még a saját kukid se tetszik magadnak?Örülj ha lesz csajod.
2020. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, csak alig van olyan nővakivel kölcsönösen megfeleltek egymásnak.
2020. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. Jelenleg tényleg nincs barátnőm, mert mostanában sok a gondom és ez kihat a pszichés állapotomra is... Jelenleg nem felelnék meg szerintem sok embernek.


De igyekszem változtatni ezen...


Valamint még csak 22 éves vagyok, viszont gimiben eléggé tapadtak rám a csajok.

Nagyon sok magától hívott el randira, illetve más közegből is mozdultak nár rám...


Tehát ha kicsit kiegyensúlyozottabb leszek, szerintem nem lesz ezzel problémám.


Viszont azzal az álláspontoddal nem tudok egyetérteni...

Mi az, hogy "ne válogass, örülj ha lesz csajod."?

Ez szerintem akkora igénytelenség.

Nem akarok mindenáron csajt... Nem kell kapcsolat, csak azért hogy legyen.

Nekem akkor kell ha van egy lány akit szeretek is, és külsőre is maradéktalanul bejön... Ehhez nem kell tökéletesnek lennie, csak az én szubjektív ízlésemnek megfelelnie.


A valami kifejezetten nem tetszik benne, és ha ezt nem is mondom, nonverbálisan, vagy akárhogy még bánthatom...

A metakommunikációmban jelentkezhet, hogy "undorodom" Tőle.


Sosem értettem azokat az embereket, akik ha nincs ló, jó a szamár is, összejönnek olyan emberekkel is, akikhez nem vonzódnak maximálisan.

2020. márc. 31. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Az egy dolog, hogy az embernek van egy igényszintje és nem mindenkivel, vagy hogy ez vagy az jobban tetszik neki.

Viszont nem rossz ember vagy, csak hülye, meg elszállva magadtól. Azért közöld majd a lányokkal az ismerkedés elején "nem érdekel milyen vagy kizárólag a p...nci formája alapján értékelem a nőket". Csak utána majd ne picsogj, hogy miért nincs csajod.

2020. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"nem érdekel milyen vagy kizárólag a p...nci formája alapján értékelem a nőket"


Hol is írtam ilyet? Ezekből az állításokból egyik sem igaz.

2020. márc. 31. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Kapcsold le a villanyt....



Már régen rossz ha a puncija kinézete annyit számít hogy emiatt szakítanál egy lánnyal akivel amúgy ezen kívül minden jó.

2020. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyire jogos. Szerintem p.nából, f.$zból egyaránt mindenki el tud képzelni olyat, amitől öklendezve menekülőre fogná...

De amúgy meg tök mindegy, mit mondunk itt: amelyik p.na eddig nem tetszett, az ezután sem fog.

2020. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!