Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a jogosan akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a jogosan akar "megbüntetni"?

Figyelt kérdés
Közvetett ismeretségből van egy srác, aki csapja a szelet egy ideje, elkacérkodtunk egymással, elhívott randira meg minden, de én nem gondoltam ezt a dolgot komolyan, igazából kicsit sem jön be, viszont nem akartam túl sértően elutasító lenni. Aztán, amikor elmondtam, hogy esélye sincs igazából, akkor begurult, és azt mondta, hogy flegma, meg arrogáns vagyok, és "megbüntet"...

2020. márc. 31. 18:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Frusztrált a gyerek

Bár ha nem.jon be miért mentél el a randira miért nem állítottad le szerencsétlent időben? N

2020. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenek a legrosszabbak. Most leshetsz hogy mit fog tenni bosszúból. L
2020. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Hát ezt is lehet szebben közölni valakivel, hogy ne úgy érezze, hogy totál csak az idődet mulattad (még ha így is volt) :).

Sose jogos semmi ilyen ostoba büntetés duma, csak agresszív az arc. Máskor kicsit legyél lelkiismeretesebb.

2020. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
de most elmentél a randira, és a randi végén közölted ezt?
2020. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem jófej voltam...
2020. márc. 31. 18:34
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Frusztrált az nem kétséges, viszont te is ludas vagy hogy szívattad. Kultúrember intelligensen tudja viselni a visszautasítást is és tanulópénznek fogja fel ha felültetik (mindenkivel fordult már elő, kivel nem).

Ne csodálkozz rajta ha valahogy visszaszívat. A tanulság, hogy legyél korrekt, ha valakitől nem szeretnél semmit akkor korrekten közöld vele - a te lelkiismereted onnantól tiszta.

2020. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Majd ő is jófej lesz, ha elhíresztel rólad ezt-azt.
2020. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát hiába, a szex nagyrészt a felnőttek játéka, remélem semmi komolyát nem fog tenni de megérdemlitek egymást..
2020. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Hat nen kellett vna el kacérkodnak sőt vissza írni sem neki Miss idiota
2020. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
szerintem jogosan. minek szórakozol vele?
2020. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!