Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csiklói orgazmusra minden nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklói orgazmusra minden nő képes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22eves nő vagyok. Több éve párkapcsolatban élek. Soha ❗❗ nem volt még se hüvelyi, se csiklói orgazmusom. A párom Szokta ingerelni a csiklóm, de úgy érzem érzékeny, aztán kellemetlen és abba kell hagyni. Mikor a nyelvével csinálja az jó, de arra sem tudok elélvezni. Azt olvastam ágyban dől el az orgazmus. Nekem ezek szerint valami nincs rendben a fejemmel, mert akárhányszor próbálok önkielégítést végezni, nem megy. Semmilyen formában nem megy! Mit csináljak, hogy jó legyen? Hiába gondolok a páromra közben, nem vált ki belőlem semmilyen hatást, és az sem, mikor csinálom magamnak. Egyre jobban foglalkoztat ez az egész!
2020. ápr. 1. 02:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, el írtam. Agyban dől el. Ezt akartam írni
2020. ápr. 1. 02:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Érzékeny, és kellemetlen? Semmi jó nincs benne?
2020. ápr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalom szerint igen, minden nő képes a csikló orgazmusra.

Ha magadnak csinálod, akkor ismerd meg a tested, tanulgasd mi a jó neked!

Azt viszont nem értem, hogy a barátod miért nem tud eljuttatni az orgazmusig. 🤔

Lehet ő is ügyetlenül csinálja!


33/F

2020. ápr. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1. Igen mintha "csikis" lenne. Van mikor jó aztán nem.
2020. ápr. 1. 02:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a párod "ügyetlensége" miatt van, a te esetedben teljesen más problémáról van szó, ez világosan lejön abból amit írtál. Aki szerint ebből is a pasi technikáját kell elővenni, az egyszerűen buta.

Igen, ez belső probléma, nem tudsz ellazulni, túl feszült vagy és nem tudod élvezni a tested. Sok idő, önismeret, a pároddal pedig közeledés és kiegyensúlyozott kapcsolat és belső bizalom kialakítása tud segíteni. Ezt nem fogod tudni gyorsan letudni, el kell fogadnod hogy testi-lelki úton ki kell fejlődnie a változásnak, és az is nagy kérdés hogy a pároddal menni fog-e, vagy ehhez túl felületes a viszony. (Pl, ha 3 naponta veszekedtek, akkor borítékolható hogy nem változik, ha szeretitből vagytok egymással, akkor lehet változás)

2020. ápr. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem minden nő képes az orgazmusra, de lehet h van orgazmusod csak gyenge, és nem ismered fel h az az lenne
2020. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lacc80 ***** válasza:
83%

Szexuálpszichológus.

Ha önkielégíteni se tudsz, érdemes vele foglalkozni. Valószínűleg lelki alapú.

2020. ápr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan ezzel küzdünk a párommal. Sehogy sem élvez el. Állítólag az előző partnereivel sem. Masztizni nem tud, úgy sem sikerül neki. Próbáltunk már nagyon sok dolgot, de semmi.

Folyamatosan mondom neki hogy menjünk el szexualpszichologushoz, de arra nem hajlandó.

Lehet a te problémádat meg tudná oldani ha hajlandó vagy elmenni.

F

2020. ápr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csikló orgazmusra szinte minden nő képes, csak nem mindenkinek sikerül náluk elérni, még olyan is van elég sűrűn, hogy magukat sem tudják kielégíteni, de attól még képesek lennének rá.
2020. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!