Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen fiúként az első 4-5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen fiúként az első 4-5 nap kaptam egy csomó lájkot, azóta szinte semmi, erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az új profilokat elsőként dobálja fel, akkor én pár nap után megyek is a süllyesztőbe? Nem értem egyszerűen, hogy 5 nap alatt több, mint 50 lájkot beszedtem, azóta meg 2 naponta jó, ha egyet. Most akkor hirtelen olyan ronda lettem?

2020. ápr. 1. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Lájkolt, akinek tetszel, ennyi a történet. Amúgy 50 nő nem elég?
2020. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, de abból az 50-ből csak 10 match lett kb., mert vagy fel sem dobta őket a Tinder, vagy nem húztam mindet jobbra. Szóval ezt nem értem, hogy hirtelen hogy eshet vissza ilyen drasztikusan.
2020. ápr. 1. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Ne amatőrködj, mindenkit jobbra kell húzni.

Amugy mit nem ertesz, szerinted 4-5 naponta ugyananyi uj no lesz a tinderen?

2020. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy fizesséi többet azért van az.
2020. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Beetetés, csinálhatnák okosabban is, hogy jobban széthúzzák az időben, de biztos a célpiacokon ez a jól bevált módszer, amivel be akad a horog.

Lényeg, most jön az a rész, hogy perkálsz.

2020. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10 match már jó eredmény, ha ügyes vagy akkor ebből 1-2 randit már összehozol, rájuk koncentrálj.

Az új felhasználókat előre sorolja (igen beetetés, nem jótékonyságból hozták létre a Tindert), illetve van új felhasználó opció.

2020. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 match? Békeidőben 1 matchből is randit hozok ki, ha nagyon odateszem magam, mert nagyon tetszik a csaj. Csak nagyon jó duma kell, semmi más.
2020. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát most nem igen lehet randizni sajnos.
2020. ápr. 1. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, békeidőben is az emberek nagy része csak szórakozásból, unaloműzésből tinderezett, most ez az arány 100%, most még a legbátrabb emberek se fognak kimenni randizni egy idegennel. Nincs is hova, ami azt illeti.
2020. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert újabban kerültek a helyedre.
2020. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!