Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy lány azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy lány azt mondja a péniszemre, hogy "kis cuki", akkor mire gondolhat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kicsi.
2020. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hogy kicsi
2020. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyet mondok akkor az azt jelenti,hogy kicsi de aranyos és kívánatos.
2020. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remeljuk, nem olyan viszonyban van veled, hogy sertegetni akarna. Vonatkozhat kulsore. Hogy sima, baba, nem az, amivel ijesztgetni lehet.
2020. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, de azért még kedvel téged.
2020. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsi és friendzone-ba maradsz
2020. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Mire, mire... az hogy tetszik neki! Ha interneten küldött képre mondta valaki akkor meg arra, hogy egy újabb hetero pasit vettem palira és gyűjtöttem róla képet :D
2020. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En sextingelek, csak nem gyakorirol. Es veletlenul no vagyok. Kicsire azt mondom, very nice, hogy kicsi, sose mondom. Vagy hogy pont megfelelne. Mivel olyan pasival csinalom, aki baromira tetszik, es amugy ha rammaszna, speciel ereznem magamban. Nem csak ferfiak vannak, igaz, hogy nem itt vadaszom.
2020. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány a hangsúlyt inkább a "cuki"-ra helyezte. V.ö. kis aranyosom, kis édesem, kis bogaram, kis édes stb.
2020. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 (:Puszedli :) ***** válasza:
Hogy kicsi és cingár és valójában nem örül h akkora.
2020. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!