Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha a 18 (lassan 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a 18 (lassan 19 éves) barátnőtök full tapasztalatlan lenne, még csókolózni sem csókolózott volna, az fura és gázos lenne nektek?

Figyelt kérdés
Nyilván rendben lenne a lány, ha már a barátnőtök.

2020. ápr. 3. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pont ellenkezőleg. Csakis olyan kell, aki még csak nem is csókolózott soha egyszer sem előttem. (nemhogy még le is feküdt volna mással.)
2020. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem az! Ez csak annak okoz próblémát aki nem szereti a tapasztalan nőket.

F

2020. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Inkább örülnék a kamaszkori kufircok gyakran sülnek el rosszul és főleg lány ismerősök körében volt hogy utólag bánta de ez is felfogás meg személyiség függő.
2020. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem zavarna! Örömmel lennék a tanító bácsija!
2020. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne az ha vagyik rá és keresi a határait !!
2020. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon várom/vágyom az ilyen ismeretséget!!!!!!!!!!
2020. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki a barátnőm, az azt jelenti, hogy szeretem. Szerelems vagyok belé.

Ha pedig szeretem, akkor mindennel együtt szeretem.

Egyébként még aranyos is lenne. :)

2020. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg defektes, ha valaki ennyi idősen még nem jutott semeddig
2020. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem kell ahhoz defektesnek lenni.


A kérdezőhöz hasonlóan én is 18 vagyok, június végén 19, és még soha nem csókolóztam, nem pettingeltem, nem szexeltem, nem is randiztam, szerelmes sem voltam. Utóbbi kettő azért, mert kislány és kistini koromban fontosabb problémák gyötörtek az osztálytársak között megfigyelt szerelmi drámáknál, amik mára, legalábbis a többség megoldódott.

Szexelni és a többi azért nem, mert régen elhatároztam, hogy majd kapcsolatban, a szerelmemmel. Na de akkor majd istenesen. :D


Nem tartom cikinek. Sokan néztek már, a volt és mostani osztálytársak is, hogy még semmi, főleg a bunkó volt osztálytársak, de nem érdekel. Nem létszükséglet feltétlen valakivel együtt lenni, mert egyedül milyen rossz és így tovább. A párkapcsolatot kicsiként is úgy képzeltem el, hogy ő a másik felem, jóban és rosszban. Ebbe a képbe nem illik az, hogy nem tudom a kedvenc színét, együtt vagyunk, kemény három napig, aztán szerelmi dráma és egy kiló vaníliás puding vagy epres fagyi. Volt időszak, amikor belül azt éreztem, ez bárcsak más lenne, hogy ne lógjak ki, de rövidesen ugyanarra jutottam, mint mindig, hogy siettetni nem lehet, ezáltal keresni se fogom szándékosan. Majd jön, én meg csak haladok az életben, fejlesztem magam, aztán vagy jön a szerelem vagy nem jön.

2020. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Semmi baj. Majd én megtanítom szeretkezni, csókolózni. 32F
2020. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!