Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nem akarok úgy meghalni vagy megöregedni hogy nem szexeltem legalább néhány lánnyal?

Figyelt kérdés
Sajnos 27 vagyok és szűz. Nem tudom hogy jutottam ide, olyan mintha tegnap lettem volna 20, telik az idő. És most nagyon aggaszt ez az egész. Lehet hogy érdemes lenne prostikhoz folyamodni? Ki van még ilyen helyzetben?

2020. ápr. 3. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz prostihoz, de sokat nem fog adni. Ha jól csinálod és keresel olyat, aki hajlandó foglalkozni veled, akkor tanulhatsz belőle. De ez is csak az első lépés egy nagyon hosszú úton. Ettől még tedd meg, mert egy akadállyal kevesebb lesz.
2020. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Ha végé lesz a vírusnak

Egye De ne megdughatsz

26N

😂😂

2020. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Egye fene
2020. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a kérdés már csak az, mennyiért?
2020. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Ingyen
2020. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Nőként mondom a lehetséges okokat hogy miért nem jutsz puncihoz:

-Igénytelen vagy

-Csóró

-kövér

-vézna

-nincs stílusod

-szociálisan éretlen

-frusztrált / depressziós


Vagy ezek bármilyen kombinációja. Ezeket egyenként lehet orvosolni. Megoldások:


-Adj többet a higiéniára

-alakíts ki valami stílusos haj- és szakállviseletet

-gyakrabban járj fodrászhoz (minimum havi 1)

-kezdj el gyúrni és egészségesen táplálkozni, gyorskaját, gyrost, édességet hanyagold, kutass utána mit szabad vagy nem szabad enni

-cigit, piát azonnal tedd le

-régi, turkálós ruháidat adományozd el valami segélyszervezetnek

-írd be google-be hogy "men spring fashion" majd "men summer fashion" majd "men autumn fashion", képek és lehet válogatni. Ne te magadtól döntsd el a boltban hogy mi a jó cucc, kutass utána, bízz a profikban.

-Ha csóró vagy, rendszeresen lehet találni leértékelt és jó cuccokat, H&M, C&A, Zara. Mindennap bújd a honlapjukat hogy mi van leértékelve és az beleillik-e a stílusba amit kinéztél.


Vagyis ha már jól nézel ki, jó cuccaid vannak, jó a séród, van valami izomféle rajtad, ellátod magad vitaminnal és tápanyaggal akkor a közérzeted is jobb lesz, vagyis szívesebben mész társaságba is. Így nagyobb eséllyel tudsz ismerkedni is. De ez már egy másik téma. Előbb ezeket tedd meg.

2020. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2020. ápr. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!