Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt szeretnem kérdezni baratnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem kérdezni baratnőmmel voltam aztan ujjazásnál tök mélyre be tudtam nyúlni, de elvileg a szűzhártya miatt ez nem lehetett volna lehetséges szerintem, akkor ez hogy lehetséges? (több dolog nem volt csak ujjaztam, és tuti hogy szűz meg! )

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya nem egy összefüggő hártya, van rajta nyílás, különben nem tudna távozni a vér menstruáció során... Egyébként egyáltalán nem is biztos, hogy van szűzhártyája, simán elszakadhat pl sportolás közben is. Ettől még nyilván szűz marad valaki, ameddig nem szexel.
2020. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen kerdest felteszel, inkabb még várjatok legalább 2-3 évet a szexel.
2020. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rég elszakadt a szűzhártyám már, mire az első szexig (vagy akár ujjazásig) eljutottam, nincs ebben semmi csoda.

Meg amúgy is van rajta lyuk, szerinted hogy máshogy távozna a vér és a normál folyás?

2020. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

A középkorban enélkül is megköveztek asszonyokat, mert a nászéjszakán nem volt véres a lepedő, ne legyél ennyire ostoba.

Egy rugalmas hártyáról beszélsz, ami lyukas, lehet akár egy vékony perem a hüvely falán, és az sem kizárt, hogy már rég nincs!

2020. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
De sötét vagy...
2020. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya a hüvely bejáratnál van nem belül. A nők többségénél inkább csak egy kis vékony sarló alakú redő - de van akinek az sincs. Sporttól is el tud szakadni. A barátnőd ettől még "társadalmi" értelemben szűz.

Vírus ide vagy oda, remélem azért csak tiszta kézzel szoktál ujjazni :)

2020. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elso szexnel nem is volt igazan semmi, csak fajdalom, de a pasi eszre se vette, hogy elso. Amugy nem hasznaltam semmit onkielegiteshez, egyszer seggreestem gyerekkoromban, es nagyon vereztem. Utolag allt ossze, miert.
2020. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Tuti. Vagy mégsem? Egyébként meg, ha szűz, attól még be lehet nyúlni. Mi számít mélynek? A hártyát ne úgy képzeld el, mint egy falat. Valamilyen szinten lehetnek rajta rések, ami megmagyarázza, miért nem szakad el egy ujjnyi vastagságú objektumtól.
2020. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem első szex alkalmával. Fájt de vér nem volt. A szűz hártya is lyukas. Van akinek nagyobb van akinek kisebb lyuk van rajta. De én pl már a szüzességem elvesztése előtt is tampont használtam. És az nem volt kellemetlen. Szóval simán meg tudod ujjazni
2020. ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!