Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmust elérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmust elérni miért olyan nehéz?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta nem vagyok szűz mégis a mostani 23 éves fejemmel sincs hüvelyi orgazmusom. Csiklóval megy teljesen de hüvelyben nem. Próbáltam mindent. Voltam szerelemből és kalandból is pasiv. G pontos vibrátort is vettem de semmi. Nem érzek semmit. Normális ez? 23/N

2020. ápr. 3. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon kevés lányak van hüvelyi orgazmusa
2020. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
normális, tényleg sok lánynak nincs hüvelyi orgazmusa, de amúgy most nem beteges kérdésként, de voltál már vastag farkúval? hátha azzal menne
2020. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
A kaland az oka. A hüvely rendkívül erkölcsös és érzi, ha nem szerelemből kopogtatnak. F
2020. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerelemből is voltam. És nagyobb farkúval is.
2020. ápr. 3. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem sem volt még hüvelyi orgazmusom pedig 7 éve élek nemi életet.
2020. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt, pedig 29 vagyok.
2020. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Legyel tul a 35-on, jonni fog magatol. Addig, sorry.
2020. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szakemberek /szexológusok/ egy része szerint semmi értelme megkülönböztetni a kétféle orgazmust. A kutatások szerint nem létezik hüvelyi orgazmus, mert olyankor is a csikló által élveznek el a nők, csupán közvetett ingerléssel.

Az agyban lejátszódó jelenségek /mert az orgazmus valójában ott keletkezik/ megegyeznek mindkét fajta orgazmusnál. Akkor meg mi a különbség?


[link]


Szóval azért nehéz elérni, mert igazából nem is létezik hüvelyi orgazmus :)

2020. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt először és utoljára hüvelyi, mikor a barátom először ujjazott. Azóta eltelt 11 év, de csiklói szerencsére van. Bár kalandnál az sem sikerült, csak szerelemből. Ha magamnak csinálom, akkor is van.


27/N

2020. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Nem gondoltam volna h ilyen sok embernek detto sincs. Most már én is kezdek a létezésében is kételkedni.
2020. ápr. 4. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!