Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú-lány barátságban ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságban ezt honnan tudhatom?

Figyelt kérdés

Mik azok a jelek, hogy a haverom a nőt is meglátja bennem, azaz szexuáli szempontból is bejövök neki? Tapasztalatlan, nők terén nem jártas srácról van szó



19/L


2020. ápr. 4. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy lány barátom,én ha akarnék simán megmondanám neki
2020. ápr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudni. Ez egy elég valószínű dolog. Ha barátok vagytok akkor simán lehet, hogy be is jössz neki. Az ember nyilván olyannal barátkozik akit eleve kedvel.Az hogy akar e is valamit, az már más tészta.
2020. ápr. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám, hogy nézz a szemébe és látni fogod. Ha félénk, gátlásos típus akkor nem mer kezdeményezni, fél hogy elveszíti amit eddig "elért". Adj neki pozitív visszajelzéseket, hogy mennyire csíped, fontos neked.

Utána ha elmúlt a járvány irány egy buli, kis alkohol, tánc a többinek mennie kell magától - megfelelő pillanatban egy csók és meg van oldva :)

2020. ápr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha félénk, akkor igyekszik kerülni a szemkontaktust, és véletlenül sem elnyújtani a testi kontaktokat. Ha merész, akkor számíthatsz stírölésre, kétértelmű megjegyzésekre, eltévedt kezekre, hosszúra nyújtott testi kontaktokra, sok és mély szemkontaktusra.
2020. ápr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
apró érintések, a tekintete, a szavaiból is ki lehet venni. Van rá nagy esély, hogy amúgy bejössz neki valamennyire. Nekem is szinte mindegyik lány barátom bejön valamennyire. PErsze egyiküktől sem akarok semmit, de bármelyiket megdugnám ha úgy alakulna.
2020. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!