Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Keményen, gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Keményen, gyorsan mint a fakopács, vagy lassan, lágyan?

Figyelt kérdés

Voltak már barátnőim, de jó ideje semmi. Lassan kezdek kijönni az anno nagyon színes és gyakorolt szexuális kultúràmból. Az az igazság, hogy állítólag nagyon technikás voltam (nem a percenkénti pózváltást kell ez alatt érteni), mert ritmusban, mozgásban, kreatív ötletekben nem szenvedtem sosem hiányt az ágyban.


Mégsem vagyok biztos abban, hogy az exeimen túl a leendő hölgy szeretné-e, hogy a technikásságon, kreativitáson túl kőkeményen qrjam a 3,14nát, ágyszakadva.

Ezért fordulok hozzátok hölgyek, hogy ti hogyan szeretitek zömében?


Lassan, érzékien kezdje, így is folytassa, vagy lassan, finoman kezdje és a végére bsszon meg úgy, hogy remegjetek és 2 napig fájjon a járás?


Köszönöm őszinte válaszotokat, maradok legnagyobb tisztelettel:


Élet (na jó, ez xar vicc volt)

Szóval: G.


2020. ápr. 4. 10:01
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Férfiként.... Szerintem beszéld meg sex előtt a csajjal én is azt csináltam ill a sexben fontos a kommunikáció hogy jelezze hogy csináld
2020. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökre helyzet és alkalomfüggő szerintem. Nem mondom, hogy mindig a lágy szerelmes szeretkezésre van szükségem (bár legtöbbször igen), néha igenis jólesik egy gyors menet. Szóval változatosság nálam, ez a lényeg. De gondolom minden lány más és más.
2020. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Először lassan, érzékien "járasson be" utána mehet tempósabban is.

Lehet úgy is gyorsan ütemesen, vadul szexelni, h az másnap nem fáj. Mert azért az kellemetlen lenne.

2020. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először lassan majd gyorsan
2020. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
helyzet és partner függő. mindig másképp a jó.
2020. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Tisztelettel: én.

2020. ápr. 4. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:
jó keményen nyamiii
2020. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hangulattól függ, plusz hogy mennyi időnk van.
2020. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha előszőr vagyok a sráccal (ha együtt vagyunk) akkor jobb szeretem a romantikusabb lágy menetet. Az első után már mehett keményebben, de ez általában helyzetfüggő.


19/L

2020. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!