Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem rosszból, de a normálisabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rosszból, de a normálisabbnak tűnő nők is minek raknak ki kihívó, pózolós képeket Tinderre?

Figyelt kérdés

Egész értelmesnek tűnő, egyetemet végzett 25-30 közti nők is testhez simuló leggingsben, miniszoknyában, vagy más 3,14csatakaró cuccban pózolnak. Aztán meg csodálkoznak ha megy a dickpic nyitásnak. Másik az irgalmatlan csücsörítés, szájszívogatós, műképek. Harmadrészt a tükör szelfik. Legszivesebben azt írnám nekik, hogy nem ismered az önkioldót, te gyászkeret?

Nem csak a buta, ismétlem, az értelmesebbnek tűnő nők is ezt teszik. Siralmas.


2020. ápr. 4. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert szeretet hiányuk van és szeretnének tetszeni másoknak.
2020. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert csak úgy tünnek, mint ahogy irtad is. Én még normális nővel nem találkoztam
2020. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Miért baj az? Az intelligenciával ez mennyiben függ össze.

Dickpic-el nyitni, na az nem túl inteligens dolog. Me úgy egyáltalán. Sosem értettem a dickpic-nek mi értelme.

Mostanság ez a csücsörítősdi a trenti. Szerintem szexi.

2020. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nincs gond a dickpickel csak nem mindegy ki küldi.
2020. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oke, snassz. Es a felmeztelen, felig letolt nadragban szelfizo csavok elelezeskozeli arccal? Mert ez van a masik oldalon. Csak mondom.
2020. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert azt hiszik, h így kellendőbbek.
2020. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
mert aranyásó retkek
2020. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért vannak sokat mutató cuccokban, hogy ne élőben kelljen rájönnöd, hogy a burka alatt esetleg egy szétfolyt bálna rejtőzik. Amúgy mi köze az intelligenciához? Intelligens nő nem lehet szexi? (szexi nő nem lehet intelligens?)
2020. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leírtad: csak annak tűnnek. Aki tényleg értelmes nem mutogatja magát a közösségi oldalakon ezt elhiheted
2020. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Még mindig jobb mintha csak arckép lenne aztán pár hét beszélgetés után kiderül hogy 200 kiló és az arc is retusált teljesen. Én szeretem ha ott szexis egy nő csak az a baj a legtöbb vagy fizetős kiégett lányka vagy lelkibeteg múltban kesergő valaki. 40f
2020. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!