Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak és nők! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Szerintetek egy ilyesmi nő nagyon szexi?

Figyelt kérdés

[link]


Írjatok kort és nemet is légyszi. És ki lehet fejteni, hogy miért tetszik és miért nem! A videó leírásában van az instája is!



2020. ápr. 4. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok rajta a smink, amúgy annyira nemnagy durranás
2020. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexi. Alapvetően tetszik a kék szem és a hosszú haj, de nekem valahogy nem tetszik a stílusa, olyan "mű" a csaj. Mint aki túl tökéletes akar lenni. Meg a viselkedése sem tetszik.

28F

2020. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szép az alakja. A szemöldöke gázos. Az arca nem egy nagy szám, nekem legalábbis nem jön be. Csinos. Van saját stílusa. Nem próbál fiatalabbnak tűnni, mint amennyi. Látszik rajta a kor. Nekem túl idős, de ha 30- 35 lennék nem utasítanám vissza.


24/F

2020. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem túl mű
2020. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Amikor a videóban az a fekete-fehér bevágás van, ott szerintem elég szép, alapból jó adottságai vannak, de amikor színben is látni, akkor szerintem egyszerűen túl sok. A smink is, a szoli is, a minden.

Az instáján viszont egyáltalán nem szép. Túl mű. Túl mesterkélt. Ott nekem egyáltalán nem tetszik. Szexinek sem mondanám, egyszerűen túlzás az egész csaj, ahogy van.


27/N

2020. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
1.voltam, de azért meghúznám;)
2020. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Rendbe van, szép lány

Sok csávó álmába sem kap ilyent szép lányt...

2020. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szép.

Megnézném azért ÉLŐBEN IS mivel a youtubeon használnak olyan lámpákat hogy jobb megvilágításban legyen az ember arca, szebb legyen, illetve instán a sok filter.

Ennyi alapján így sminkkel szerintem írtó szép, de mondtam smink nélkül egy valóságos képen is megnézném. :) 22/F

2020. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 xKakashix ***** válasza:
100%
sok rajta a vakolat, nem mondanám, hogy nagyon szexi, de szép lány.. szépek a szemei és a fogai, nekem nem az esetem 25/F
2020. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejönne. Azok a szemek és a hosszú haj együtt szuper. (38F)
2020. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!