Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok egy ilyen lánnyal, vagy inkább hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés
Karanténos unalmamban elkezdtem mélyen chatelni egy lánnyal, akit amúgy rég ismerek személyesen, de csak nagyon felületesen, most viszont naponta több órát chatelünk. Nagyon intelligens lány, úgy tűnik, a világnézetünk is nagyon egyezik, imádnék egy ilyen barátnőt, szép csinos is. Csakhogy sikerült végre intimebb vizekre is evezni, és akkor itt jött a hidegzuhany, mégpedig, hogy nagyon konzervatív a szexben: leírta, hogy ő pl masztizni se szokott, meg hogy el se tudná képzelni, hogy szopjon, de az extrémebb pózoktól is elzárkózik teljesen. Nekem viszont szükségem van ezekre, ki akarom élni magam, jókat szexelni, meg minden. Szóval nagyon elbizonytalanodtam, de elengedni se akarom ezt a lányt. Szerintetek meg lehet puhítani egy ilyen lányt szexuális téren, hogy lassan rávezessem mindenre? Vagy esélytelen? Nektek volt már hasonló esetetek? 24F

2020. ápr. 4. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát meg ér, lehet hogy értelmes a csaj és jobb eleted lesz vele mint mással !!!

Pacsi

2020. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Egy próbát megér nem? Csak nehogy a kapcsolatotok lássa kárát, ha véletlenül megbántod a rámenősségeddel. Csak óvatosan. Én a helyedben a barát zónában maradnék.
2020. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nagyon nem egyeztek, az a baj.


Megpróbálni lehet, de ha csak kényszerből fogja csinálni, akkor nem lesz jó egyikőtöknek sem, az a baj.


Én például nagyon szeretem lenyelni, de nem valaki kedvéért. Hanem egyszerűen ilyen vagyok. Ha rossz érzést okozna pl rágondolni is, akkor senki sem tudna rávenni.


N

2020. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 xKakashix ***** válasza:
100%
egy próbát mindenképp megér, ha elég gyengéd leszel vele, érzéki és el tudja magát engedni veled akkor szinte mindenkit rá lehet vezetni dolgokra.. én is voltam olyan nővel aki azt mondta, hogy cumizni nem szokott.. velem még is kivételt tett és nem bánta meg mert finom voltam vele és nem is erőltettem.. úgyhogy emiatt ne add fel, ha sikerül eléggé ellazítanod őt akkor sok mindenre rá lehet venni a nőket, úgyhogy hajrá :D
2020. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Haveromat lepippantotta egy csaj, rá 20 percre másik haverom is elvitte és mondta a csaj h én nem vagyok olyan... Próbáld ki hátha te is így jarsz
2020. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám az egészet!
2020. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hagyjad és keress mást
2020. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagynám
2020. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, egy próbát mindenképp megérne, de mikor végre csillogó szemekkel vinnék el egy lányt randira, nem lehet a vírus miatt... Én őt nem barátzónába szeretném, hanem hosszútávú kapcsolatra, hosszú idő után az első lány, akivel eltudnám ezt képzelni. Csak a szex...
2020. ápr. 4. 22:16
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszútávú kapcsolathoz elengedhetetlen, hogy a szexualitás terén is passzoljon két ember. Ettől függetlenül lehet tenni egy próbát, hátha előjön belőle egy másik énje, aki vadabb az ágyban, de ha nem, én akkor elengedném ezt a dolgot.
2020. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!