Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szégyellni való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyellni való ha egy lány kipróbál bizonyos dolgokat a szüzessége elvesztése előtt?

Figyelt kérdés

Kavartam egy fiúval, azért nem azt írom hogy összejöttem, mert nem voltunk együtt, csak ilyen barátság extrákkal dolog volt. Egy jó haverom volt, láttam hogy bejövök neki, nekem is bejött ő, meg tetszett hogy van tapasztalata, szóval mikor megkérdezte hogy benne vagyok e a dologban akkor igent mondtam. Csináltunk egy pár dolgot, de nem szexeltünk soha.(engem az sem zavart volna ha szexelünk, sőt..) Szóval már egy ideje végetért ez a dolog, mikor elmeséltem az egyik közeli ismerősömnek. Ő teljesen ki volt akadva, hogy ez így mekkora szégyen hogy nem azzal a pasival voltam először aki a szüzességemet is elfogja venni, meg hogy ennek mi értelme van stb.. Azon mégjobban kiakadt hogy mondtam hogy volt párszor úgy hogy szexi fehérneműket vettem fel a pasinak. Szerinte teljesen nem illendő egy idegen pasi előtt fehérneműben, ráadásul a szexibb fajtában lenni.

Én személy szerint semmit nem bántam meg amit a pasival csináltam, meg ha lehetne akkor is újra csinálnám. Viszont nem tudom hogy most nekem ilyen hülye a felfogásom, vagy ő gondolkozik furcsán?


2020. ápr. 5. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát, annyi biztos, hogy sok köze nincs hozzá, hogy mit kezdesz az életeddel. :)

Az meg hogy kivel éled át először a szexualitást és kivel veszted el...nos, megoszlanak a vélemények.

Van aki szerint szerelemből az igazi, mert az érzelmek adnak egy kiadós pluszt.

Mások szerint az elég, ha már a kölcsönös bizalom, szimpátia és vonzalom megvan.

Magadnak kell eldöntened, hogy melyiket választod. :)

2020. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Miert ne probálhatnál ki mindent en azt mondom !!
2020. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%

Kedves kérdező!!

Szerintem abszolút nem baj ha kipróbálsz dolgokat.Ha azt te jelen esetben úgy látod hogy neked tetszik akkor nem gond.Egyébként is a saját tested fel kell fedezni!!!

Mindenkinek más ingerei vannak és ezért fontos tudnod hogy milyen is vagy valójában! ÉS nem baj az ha szexi fehérneműket veszel fel ,mert úgy csak a belső éned fog szebbé és jobbá értékelődni!

NE FÉLJ ÁLMODNI! TIÉD A VILÁG

:)

2020. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Az, hogy kipróbálja, nem szégyen.

Az, hogy kavarásban, haverral, már inkább.

2020. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Velem is ki próbálhatod :) 23F
2020. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem erkölcsi nézetkülönbségetek volt csak. Neked nincs semmi, csak az hogy mi esik jól. Neki pedig több. Elég sok embernek nincsenek már erkölcsei, szóval meg fognak védeni. Hát, azért ezzel nem fogsz jó pontokat szerezni annál, aki hosszú távú kapcsolatot akar. De amúgy meg senkit se érdekel hogy mit ribiskedsz.
2020. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Miket próbáltál ki?
2020. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
A szüzességed annak fogod odaadni, akit igazán szeretsz. A szexualitast meg mindenki tanulja, tapasztalatot szerez, de egy parkapcsolatban nyer igazán értelmet, az odaig vezeto ut meg gyskran kanyargós.
2020. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
azért kíváncsi lennék, hogy neked mi számít olyan nagyon extra dolognak, mert le merem fogadni, hogy annyiról van szó, hogy te felvettél neki egy H&M-es csipke bugyit, majd ő kinyalt téged. nyuszi, ezt pettingnek hívják, ez a szex bevezetője. ha azt mondtad volna, hogy anállal vagy valami fétises dologgal kezdtél volna, akkor azt mondtam volna, hogy igen, tényleg belehúztál, de így ülj le a seggedre.
2020. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!