Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám rávenni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a barátnőmet hogy végre lenyelje?

Figyelt kérdés
szex terén megvagyunk, mindig benne van amikor én is, az anált nem akarja, az még oké, de hogy nem élvezhetek a nyelvére meg nem nyeli le az már nagyon zavar.Eléggé odáig van értem és nem akartam ehhez folyamodni, de szerintetek mondjam neki a következő szex végén hogy nyelje le, mert ha nem akkor szakítok vele?6 hónapja vagyunk együtt mielőtt megkérdeznétek
2020. ápr. 5. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze, ő fog kidobni téged ezek után.
2020. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért? Annyira nagy kérés ez? Hűséges vagyok, nem kocsmázok, rendesen dolgozok, ennyit igazán megtehetne értem szerintem.
2020. ápr. 5. 17:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezt így erőltetni? Nem akarja nem akarja ennyi

22/f

2020. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A tegnapi topik adta az ötletet ehhez? :))
2020. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem úgy próbáld, hogy te is megvonsz tőle valamit, mondjuk nem nyalod ki amíg ő se hajlandó lenyelni. Nekem ez be szokott válni. Azt mondom nekik, hogy én se vagyok oda a nyalásért, úgyhogy, ha akar valami extrát, akkor ő is nyújtson valami pluszt.

Ismerem ilyen nőket. Azt hiszik magukról, hogy ők úrinők. Nagy az egójuk. Azt hiszik nekik alanyi jogon jár a nyalás, meg a szex. Meg kell értetned vele, hogy te vagy az úr a háznál.

Egyébként ez így durván hangzik, ahogy leírtam, de hidd el a nők élvezik, ha uralkodnak felettük.


37/F

2020. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés lesz mint a tegnapi ahol kb.290 válasz volt...?

😀

Nem volt semmi az a kerdező.

Ne erőltess semmit!

2020. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
hagyd el, és dugj meg engem, én bármit (a pisi-kaki sexen kívűl) megteszek neked, ha te jól megdugsz
2020. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akarja, akkor nem akarja. Fogd fel kisgyerek.
2020. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Egyszerre tobb adag spermat is nyeltem le.. Sztem teljesen oke az ize is
2020. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

En teged dobnalak az o helyeben. Nem akarja. Idegenkedik, nincs gusztusa. Biztos megprobalta lekuzdeni magaban, de nem megy. Neked ugy is elvezet volna, hogy neki pokolian rossz? Vagy ez jar neked. Ferinek, Jozsinak lenyelik otthon, es ez nem lehet.

Ha ennyit nem tudsz toleralni, hagyd neki, hogy talaljon ferfit, ne egy faxfejt.

2020. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!