Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fél a barátnőm az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél a barátnőm az orgazmustól, vagy ez mi? Lányok?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nagyon szeretem, tényleg, már 1,5 éve együtt vagyunk. 7 hónapja próbálkozunk a pettinggel, nem igazán megy. Vannak gátlásai, amit próbálok oldani. Az esetek 90%-ában az van hogy nyalom, látom hogy pártíz másodperc és elmegy, erre eltol, és utána pedig kéri hogy csak óvatosan picit simogassam a csiklóját, mert kellemetlen most ez így, persze mert mindjárt elélvezett volna és eltolt. Szeretném hogy legyen orgazmusa, de folyton az előtt leállít. Nagyon lelkesen próbálom csinálni, de kezd elmenni a kedvem egy kicsit. Ötletek hogy hogyan oldhatnám ezt meg? Hogy miért fél vajon az orgazmustól ( mert bárhogyan próbálok vele beszélni, azt mondja fél, de azt hogy mitől azt az istennek se)? 20F Előre köszönöm ha végig olvastad és próbálsz segíteni!

2020. ápr. 6. 09:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, a barátnőm szűz!
2020. ápr. 6. 09:10
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az egyik barátnőm mesélte, hogy ő is ezt csinálta, orgazmus elott leállította a pasit mert félt hogy hulye fejet fog vágni kozben vagy nem fog a pasinak tetszeni a reakciója.
2020. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy azért állít le, mert mindjárt orgazmusa lesz? Nem lehet hogy egyszerűen csak fáj neki?
2020. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Engem nem zavarna hogy hogy reagál, örülnék hogy végre van neki, ezt neki is mondtam. De amúgy köszi #2!

Mások véleménye is érdekelne

2020. ápr. 6. 09:22
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 nem hinném hogy percekig élvezi, már remeg a lába, meg mozog a csípője meg minden hasonló, aztán egyszer csak jajj fáj, hagyjuk abba. Mondom nem hiszem, előtte soha egy partneremmel sem volt ilyen.
2020. ápr. 6. 09:24
 6/21 anonim válasza:
66%
Pszichológus. Ez nem okés..
2020. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
89%
Igen ez nem normális reakció. Élveznie kéne nem eltolnia magától a gyönyör érzését. Online pszichológusnál puhatolózz.
2020. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Fél kiengedni a saját teste feletti kontrollt. Az elején velem is volt ilyen.
2020. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8 és te hogy tudtad ezt legyőzni, vagy mit csináltál?

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat, várok még tanácsot

2020. ápr. 6. 09:48
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult ilyen, egészen a húszas éveim elejéig. Egyszerűen mikor jött volna az orgazmus, elugráltam, mert annyira intenzív érzés volt, hogy nem bírtam vele. Valami belső gátlás, meg a kontroll elvesztésétől való félelem lehet.

Nem mondanám, hogy az a megoldás, hogy ilyenkor folytasd, hiába kéri, hogy ne, mert abból meg a végén valami erőszak sztori kerekedne...

De ha biztos vagy benne, hogy nem fáj neki, akkor ez valami belső dolog lehet nála (mármint buksiban).

2020. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!