Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexnél mehet az anál is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél mehet az anál is?

Figyelt kérdés
Ha van egy elég friss kapcsolatom akkor első együttlétnél megpróbálhatom betenni a popójába is vagy inkább kérdezzem meg előtte? De az meg elveszi a spontanitását az egésznek nem?
2020. ápr. 6. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá mindenképp!
2020. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan megkell előtte kérdezni, eleve semmi előkészület nélkül nem menne be egyből a fenekébe.
2020. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg nem
2020. ápr. 6. 18:31
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

😂

Ez a nevetés kellett a napomba!

"De az meg elveszi a spontanitását az egésznek nem?" IMÁDOM

2020. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
mi ezen olyan tréfás??
2020. ápr. 6. 18:33
 6/20 anonim ***** válasza:
11%
Meg ne kérdezd már? Ne bénázz...amelyik csaj nem engedi, nem is nő.....anál alap!
2020. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát, valahogy a spontanitás meg a szaros farok nekem... ilyen összefüggés jön az eszembe.

Bármilyen jó nő, van emésztése, bélrendszere, ami feltehetően működik, ha még él. Azaz vagy épp úton vagy a megszülnivaló barnamaci, de ha nem is, attól még bélsár akad ott rendesen.


Én férfiként imádom az anált, de ez megtanított jó sok dologra. Pl. arra, hogy ez: De az meg elveszi a spontanitását az egésznek nem? - egy olyan ember szájából jött ki, aki nemhogy feneket, de lehet puncit sem dugott még rendesen.

Mindenesetre nem ajánlom neked, hogy szó nélkül próbáld berakni, mert vannak tényezők, amiket figyelembe kell venni:

1. Amit mondtam már, lehet nem ment el előtte nagy wc-re sem.

2. Nem hiszem, hogy csinált beöntést előtte

3. Lehet undorodik a dologtól

4. Nem tudja ellazítani magát, mert hirtelen jött az egész


Lehet egyik sem igaz, de annak kb. akkora esélye van, minthogy most írás közben belém csap egy meteor.


Szóval én azt ajánlom beszélj vele róla.

Az anál király dolog és csinálni kell. De kommunikálni is róla!


23/ffi

2020. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy akkora marha vagy. Ha nekem spontán megpróbalnád betenni a popsimba, letörném a farkad kiskomám. 😉😊
2020. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem úgy ertem hogy kérdés nélkül betolni hanem szex közben kérdezgetni hogy mehet popóba? Ez veszi el az egésznek a hangulatát, az engedélykérés, értitek?
2020. ápr. 6. 18:49
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem baratom sose kerdezi meg h betegye-e vagy se.. kutyaba a vege fele mar ugyse erzem a vegtagjaimat se szoval mindegy h melyik lyukba rakja. Szoval ha igy megdugod a csajt h mar kb mindegy akkor analozzatok csak!
2020. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!