Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok jó 18+os könyveket írni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok jó 18+os könyveket írni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok túl jó könyvírásban. Még egyet csak megírok, de többet?
2020. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez eléggé tág. 18+-ban rengeteg téma vagy szexen belül is. Kitudja te lehet a megerőszakolós, bilincsesre börtönbe játszóra izgulsz föl és nem egy romantikusra.
2020. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint én tudok megírni egy jó könyvet, vagy írjunk neked címeket? 🙄
2020. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki tett helyett írogat ilyesmit megérdemli a sorsát! Nem beszélni kell dolgokról, hanem megtenni!
2020. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 érdeklődő35 ***** válasza:
Írtam már nagyon hosszú, több részes történetet. Többet is. Összesen lehet egy könyvnyi. Miért?
2020. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!