Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy felnőtt magas pl 195 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt magas pl 195 cm férfinek valóban lehet 13-14 cm es pénisze? A barátnője nem kicsínyli?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Lehet. Én nem tartanám kicsinek.
2020. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen lehet. Nincs összefüggés a kettő között és igen, igen teljesen elég, mai ezredik 14 cm es pénisz kérdés, átlag méret teljesen jó.
2020. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Egy törpe növésűnek is lehet akár 20cm-es is, és szerintem ezzel elmondtam mindent.


33/F

2020. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
191 vagyok és 15/4.5 a méretem. Egyéb kérdés?
2020. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hiába kérdezed meg 1000-edszer, még mindig nem függ össze a magasság a testtájak méreteivel. pl lábmérettel sem.
2020. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt minden héten meg kell kérdezni? :-o
2020. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

Ez azért nem igaz. Kutatások igazolják, hogy van összefüggés, de nem egyen arányosságban és nyilván nem minden esetben. De tény hogy a 170 centisek átlag mérete kisebb mint a 190 centisek átlag mérete.

De nyilván 10 centis is lehet egy 192 centisnek én konkrétan ismertem ilyet, illetve 25 centis is lehet egy 172 centis vézna meleg srácnak is, szintén ismertem ilyet.

Magyarországon átlag magasnak számítok a 178 centimmel, de csak az idősebb korosztályok miatt. Ma már viszont lássuk be, inkább mondhatni alacsonyabbnak! Bár az más kérdés, hogy fiatalon 180 voltam, ami még nyugaton is átlagnak számít, de a lényeg, hogy ránézésre nem éppen vagyok egy magas ember. De 45-46-os lábam van és nagy kezeim is. Amik amúgy pont hogy rájátszanak, hogy alacsonyabbnak tűnjek, a bohóc lábammal, rövidebb alsó lábszárammal, hosszú karjaimmal és lapát kezeimmel. Szóval ilyen logika mentén szerintem a legtöbb lány azt gondolhatná, hogy kisebb mérettel rendelkezem, mert kisebbnek tűnök. De a gyakoris ilyen témák után, kezdek hinni a régieknek és a jelenlegi barátnőmnek is, hogy az enyém nagynak számít már.

2020. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!