Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy tudtok a leghamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ridamov kérdése:

Lányok, hogy tudtok a leghamarabb elmenni? Vibri meg minden nélkül. Maximum még ilyen háztartásbeli dolgokat mondjatok.

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban vagyunk, de mostanság nem tudok elmenni, pedig ő szeretné látni, ezért meg akarom adni neki azt az örömöt :) Akkor se sikerül eljutnom az orgazmusig ha sokáig masztizok. Szeretnék egy lehetőleg gyors, de ha más nem akkor egy eredményes megoldást.

2020. ápr. 7. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csiklo izgatassal
2020. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Zuhanyrozsa,parna,ujj,flakon, De igazabol szinte barmivel el lehet elvezni ha megfeleloen felvagy izgatva
2020. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én alapból nagyon sokáig bírom a szexet, nagyon hosszú ideig tudok szopni,lovagolni is.. Ugyhogy engem is érdekelne hogy tudnék hamarabb elmenni
2020. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Műbráner.
2020. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Léghullámos csiklóizgató :) Nekem kb 30 másodperc és elélvezek :)
2020. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Csiklóizgatóval a leghatásosabb.
2020. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!