Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Meddig tartott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meddig tartott a leghosszabb szexuális együttlétetek? Hány orgazmusotok volt közben?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom. Nem volt rajtam karóra hogy csekkoljam az idejét a srácnak
2020. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
nekem volt egy kínai nőm pár hónapig, ő elélvezett 19x egy menet alatt...nem véletlenül vannak 2 milliárdan nagyon dögösek
2020. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Egy teljes éjszakán át. 5-6 orgazmusom volt közben
2020. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
7 óra alatt 11 orgazmusom volt.
2020. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
1 óra körüli volt maga az aktus, ezalatt az idő alatt kb 10-12x élveztem el, nem számoltam.
2020. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem számolod... a szex minősége, élvezeti értéke nem is az orgazmusok számára megy, meg nem nem is időre (pláne sorozatélvezőnél - privit nem kérek).
2020. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Férjemmel, amikor még nem voltak gyermekeink, előfordult, hogy csak enni és mosdóba keltünk ki az ágyból. Nagyon sokat dugtunk. Az orgazmust nem számoltam. Bár ilyenkor szabit kellett kérnem másnapra, mert alig tudtam lábra állni xD Amióta szülők vagyunk, igyekszünk nem túlzásba vinni a dolgot. És diszkréten csinálni.
2020. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
miért is kell lepontozni ha valakinek 19 orgazmusa van? tipikus magyar mentalitás irigykedés gonoszkodás undoritó tetvek
2020. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!