Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik vékonyabb testalkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik vékonyabb testalkatú lány tágabb puncival?

Figyelt kérdés

Eddig azt tapasztaltam, hogy a szélesebb csípőjű lányoknak tágabb, míg a vékonyabb testalkatú lányoknak szűk a puncija. Létezik fordítva is?


Tök jó lenne egy olyan barátnő, aki vékony, ugyanakkor tág a puncija, én azt szeretem :)


27F


2020. ápr. 8. 09:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Széles csípőm van, vékony vagyok de szűk a puncim..
2020. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt olyan barátnőm aki vékony volt de tág volt a puncija
2020. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Tág puncim van, duci vagyok.
2020. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
En duci vagyok és szűk...
2020. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Vekony vagyok es tag a puncim..
2020. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

nem vagyok vekony, nem vagyok kover, a ketto kozott valahol, formas vagyok es brutal szuk

az ujjazas 1 ujjal megy, 2vel mar szetfeszit

2020. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
Létezik, de álltalánosságban igazad van abban h vékony lányok inkább szűk puncival, a nagyobb darab csajok meg valamivel tágabbal rendelkeznek. Én is gy tapasztaltam. Szerintem ez egyszerű testfelépités, genetika vagy mi is, nagyobb, magasabb, szélesebb nő nagyobb kezekkel, lábakkal és egyértelműen valamivel talán nagyobb puncival is rendelkezik mint egy vékony kis alacsony lány.
2020. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Létezik - az hogy szűk vs. tág relatív. A hüvely egy nagyon rugalmas izomgyűrű, az hogy mennyire tág attól függ mennyire képes magát elengedni. Volt olyan partnerem aki 45 kg volt de 4 ujj lazán be tudott csúszni, de ha akarta akkor meg úgy meg tudta szorítani hogy huh. A dolog titka a Kegel-gyakorlatok, ha ebben járatos a lány akkor mindkettőre képes: nagyon tág is lenni és nagyon szűkre szorítani is (meg egy csomó egyéb "mutatványra").
2020. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Én vékony vagyok, de eléggé tág nekem.
2020. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Átlagos testalkatom van és tág vagyok.
2020. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!