Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem tud kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tud kielégíteni mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és még mindig sokat szexelünk, napi 2 az átlag de valamikor az nekem nem elég és sokszor nem akar a szájával kényeztetni mert azt nem szereti csinálni. Nem szeretném megcsalni de neki nincs akkora szexuális igénye mint nekem. Próbáltam már beszélni vele de nem akar változtatni. Ezen kívül minden rendben van a kapcsolatunkkal. Mit csináljak?

2020. ápr. 8. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld heti 2-szer! Időd nincs arra, hogy igazán kiéhezz a szexre! 40/F.
2020. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

ránts rá ;)

ritka az a nő aki csettintésre szexel veled mindig, vagy leszop amikor neked épp kedved van hozzá

2020. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 orton ***** válasza:
40%

Nekem pont fordítva van, mondjuk heti 2 nap végig szexelve bőven elég a héten, vagy elszórva naponta egy mondjuk a héten végig. De én mindig olyan lányokkal voltam akik folyton dugni akartak. 1. Sokkal természetesebb, hogy a férfinek nem kell könyörögni a szexért, elég béta dolog a nő szemében. 2. Ezek a lányok mindig nagyon hálásak voltak mikor dugtunk és nagyon könnyen volt is orgazmusuk. (nyilván ezért IS kívánják gyakran, mert könnyen elmennek és ez egy gyors feszkó levezetés, örömszerzés)


Grat hogy 1 évig kihúztad, próbálj meg beszélni vele megint úgy hogy komolyan ha már ilyen sokáig együtt vagytok. Ha nem hajlandó változtatni, vagy szegény egyszerűen nem tud ugye akkor mérlegelj mi fontos.

Ha szakítasz keress olyan nőt aki legalább annyira kívánja mint te, vagy jobban. Azzal nem lősz mellé. Van ilyen nyugi.

2020. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Napi 2 szerintem nem olyan kevés és ezért is érzem kicsit szarul magam, néha több néha kevesebb, de nekem nagyobb a szexigényem
2020. ápr. 8. 11:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy lelkiismeret furdalásom lenne ha emiatt elhagynám vagy megcsalnám viszont az igényem meglenne rá
2020. ápr. 8. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Basszus verd ki magadnak. Nem lesz olyan nő aki egy személyben ezt meg tudja majd adni. Es egy ido utan nem lesz ra ennyi igenyed se csak epp egy baratnod nem lesz melletted
2020. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
ilyen nőt elhagynék akivel szexuálissan nem illek össze.f
2020. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld vele még egyszer komolyan átbeszélni a helyzetet ha nem érti meg két lehetőséged van elfogadod olyannak amilyen vagy keresel magadnak olyat aki jobban megfelel az igényednek.
2020. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam már beszélni vele de nem akar változtatni."

Bazky, nem beszélni kell róla, hanem meghozni a kedvét! Egy "véletlen" érintés valamely erogén zónáján, egy elsuttogott "istennőm" csodákra képes.

2020. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszek abban, hogy egy nonek csak ugy meg lehet hozni a kedvet. En abszolut megertelek, de az tunik megoldasnak, ha magad es a fantaziad segitsegevel hidalod at. Megcsalast affer nelkul csak szexszel emberi megoldasnak tartok hosszu egyuttelesnel.

En fiatal nokent egyaltalan nem kivantam annyira a szexet, es minden atmenet nelkul a lo masik oldalara estem at negyven utan. De en akkor meg szexeltem is a partnereimmel, es ok voltak olyan intelligensek, hogy erezzek, nem szivbol jon, es ugy inkabb nem is kellett nekik. Most pedig csapdaban vagyok, mert olyankor valasztottam part, mikor szinte aszex voltam, es vegul felrelepesekkel tudtuk a valast elkerulni.

Ugyanakkor nem arrol van szo, hogy valj el, szakits, mert nincs egy masik, aki ott var es pont tok jo lesz minden. Es a parod sem akarod elhagyni csak emiatt. Es lemondani sem tudsz.

Nekem a sajat magamon segiteshez kellett felrelepes, amikre ezer evig gondolhatok.

Az idealis persze anelkul lenne, onkielegites, fantaziak.

2020. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!