Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha a barátnőm gyorsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátnőm gyorsabban kezd mozogni az ágyban, rögtön elmegyek? Lányok, ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Mindig gyorsan mozognek hogy hozzaszokj. Ha nem megy, akkor lapát.
2020. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lellassítanék hogy még ne menjen el.
2020. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gáz.És ha te mozogsz gyorsan,akkor is elmész?
2020. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ha kéri hogy gyorsítsak, végem.
2020. ápr. 9. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit edzened kéne magad.
2020. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha ki tudod elégíteni, bár valószínűleg azért mozog gyorsabban mert kezd "belejönni", kezdi elveszíteni a kontrollt.

Tanács: gyakorolj, tanuld meg uralni, szabályozni a tested illetve ha el is mész, akkor gumicsere és próbáld "hamarjában" folytatni. A lényeg, hogy sose hagyj nőt kielégítetlenül :)

2020. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőre bóknak venném. Voltam ilyen helyzetben, nem mondom, hogy nem voltam csalódott, de valahol hízelgő volt, hogy ennyire tudtam rá hatni. Én biztos, hogy ettől még adtam volna magunknak esélyt. Amiatt nem adtam, mert nem voltak meg az érzelmek kettőnk közt.


Hosszú távon, ha nem tanulta volna meg uralni magát, akkor egy idő után leléptem volna, mert képtelen vagyok behatolás nélkül teljesnek érezni a szexet. A nyalás, ujjazás, ezek csak színesítik a lényeget.

2020. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!