Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami nagyon szépen megfogalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon szépen megfogalmazott bókot tudnátok javasolni, olyat, amivel a barátnőm melleit megdicsérhetem?

Figyelt kérdés
A kedvesem imádja a saját melleit, nagyon büszke rájuk, persze jogosan, mert csodálatosan szépek. Nem nagyok, hanem inkább csak közepesek, de annyira kerekek, mintha körzővel lettek volna megrajzolva, és szép gömbölyűek, teltek is. Hogyan dicsérjem meg ezeket a szépségeket?

2020. ápr. 12. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Mire ezeket leírtad el is élveztél.
2020. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Tetszenek a melleid. Amúgy ilyen pasitól kiver a víz, aki ennyire költői meg érzékeny.
2020. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondd neki simán, hogy jó mellei vannak. Nem kell a mese, nekem ez bőven elég szokott lenni 😉
2020. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan segítség kell hogy dicsérd meg a saját barátnőd melleit? Ennyire ne legyél már életképtelen.
2020. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
“Hej, de szépen kicsöcsösödtél az utóbbi időben, anyukám!”
2020. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszer azt mondtam a barátnőmnek, hogy olyan a teste, mint egy görög istennőé - tényleg szép teste volt.

10 év múlva is emlegette, pedig már rég nem voltunk együtt.

2020. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
6: neki sem voltak kezei?
2020. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Kérdezd meg tőle, hogy hívják az indiai táncosnőt?

Nyolc csöcse kinn csüng.

2020. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Lacc80 ***** válasza:
8%

Nincs ihlet. Talán, ha látnám őket. 😃

De!

Mondhatod pl, hogy ezek sokkal szebbb cicik, mint a modelleknek.

Vagy: nem tudok betelni tökéletes melleid halmaival.

A többit rád bízom. Költögess tovább.

2020. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Keress a google-n "óda a mellekhez" költeményt és egy lanttal a kezedben szavald el :D


A tréfát félretéve, nem az a legfontosabb egy bóknál hogy mit mondasz, hanem hogy mennyire "testhezálló" illeszkedik az illető személyiségéhez akit illetsz vele és mennyire hiteles a részedről.

2020. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!