Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire figyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire figyeltek erre?

Figyelt kérdés

Így a bezartságban/összezártságban, mennyire figyeltek oda arra hogy vonzóak maradjatok a partnereteknek?


Ugyanúgy felvesztek/rendeltek szexi feherneműt, stb?



2020. ápr. 16. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire, én nem is fürdök.
2020. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ápolt vagyok és igényes.
2020. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem a fehérneműtől voltam vonzó. A szexi fehérnemű nálunk eddig sem volt egyébként annyira általános, hogy erre kelljen energiát áldoznom, ami van ilyesmim, az eddig is volt, és továbbra is használhatom. Itthon alapvetően kényelmesben vagyok, de ettől még igényes és ápolt maradok továbbra is- rendesen borotválkozom, fésülködök, nem szakadt háromnapos kajafoltos ruhában vagyok, ilyenek.
2020. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig se vettem fel ilyet. A kényelem az első szempont.
2020. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énsem fürdök.
2020. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
ha lenne párom, se érdekelne, vonzónak lát-e :D más kedvéért semmit se vennék fel, rendelnék meg amúgy sem, ha nekem nem tetszik. nem is fürdök amúgy kb :D
2020. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexi fehérnemű nem, de kényelmes de normális öltözet az alap. És nem a párom miatt, hanem magam miatt. Első sorban.
2020. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt. Már nagyon elhagytuk magunkat. A munkahelyemre jobban kiöltözöm. A fürdést sem tartom fontos szempontnak ha másnap nem megyek sehova.

Szexi fehérnemű? Háát... Ami még nincs agyon mosva az annak számít? A szexi megjelenést nálunk az anyszült meztelenség jelenti. Annyi hogy nem egy száll tangában alszom, hanem anélkül.

2020. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!