Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok ha az első randi utáni első együttlétkor ki lenne nyalva a feneketek (szó szerint)?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű telt idomú nő, aki évek óta tetszik nekem. A világ legszebb fenekéken tulajdonosa. Mindkettőnknek volt párja évekkel ezelőtt amikor már ment egy kis flörtölés féle. Többször is nem tudtam levenni a szememet a fenekéről, amit észre is vett, majd utána úgy csinált, hogy szándékosan bepucsított amikor tudta hogy nézem (kacsintott is), volt hogy “véletlenül” végighúzta rajtam a fenekét ahogy elment elöttem.

Már nincs párom 2 éve, neki se és most hozott össze minket a sors szomszédokként. Évek óta álmodozom róla, hogy mit művelnék a fenekével! Fétisem, hogy szeretem kinyalni a nők fenekét, jó alaposan, hosszan, nyelvet is bedugva, amíg szépen el nem lazítom. Általában szégyellik a csajok, de miután kicsit hagyják, utána megőrülnek tőle. Volt szeretőm aki szó szerint a popsiját nyalatta csak velem, azért jött hozzám mindig.

Amint vége ennek a bezártságnak, randira fogunk menni a csajjal. Most is üzenetezünk, saját magától képeket küldött a fenekéről nyelves smileyval. Tudja hogy mi a helyzet szerintem :)

Szerintetek mit szól majd, ti mit szólnátok, ha az első randi utáni együttlétkor alaposan ki lenne nyalva a feneketek? Nyelvet tövig tolva tágítva? Ti hagynátok? Élveznétek? Elvileg ez a sokadik randi után lehet téma, amikor már van bizalom, ismeri egymást a két fél. Szerintetek megijesztem majd a csajt, ha először a punci nyalás közbeni hosszú nyalásos technikával benyalok neki, majd utána négykézlábra parancsolom, bepucsítva és szétnyalom neki?


2020. ápr. 16. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem.
2020. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltuk, nekem nem tetszett.
2020. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy Nutellába nyalj!
2020. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az enyémet mennyiért nyalnàd ki? 40 F
2020. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3# elöfordult hogy pukizott a csaj, az egyáltalán nem zavart. Akikkel szóbaállok, mind tiszta, normális nők, nem hinném hogy nutellába nyalnék, eddig nem volt ilyen soha a 26 nőből egynél sem. Akivel jártam annak minden nap, a szeretőknek heti 3-4x kinyaltam. Egy alkalommal sem volt nutella! Ez egy tévhit! Azon a részen amíg beér a nyelv, nincs semmi fekália, csak ha ingere van a nőnek. De akikkel voltam, azok nem szexelnének vagy szólnának ha kakilási ingerük lenne!


4# nem vagyok homár!

2020. ápr. 16. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevetek most :D
2020. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Imadok én is popsit nyalni, minden eddigi csajomnak megcsináltam

23F

2020. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

HA a szomszédod akkor kit érdekel ez a bezártság, jól zárjátok be magatokat és ne félj tőle.

Ha ilyeneken fenn akadsz akkor gyanitom még nem volt nőd és ezt itt kell megkérdezned.

De ha gyökér módra leztámadod akkor megfog ijedni.

HA finoman csinálod akkor semmi baj nem lesz, még ha nem tetszik neki akkor sem.

2020. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem ez bejönne

szerintem nem tudod megijeszteni ilyen elvezheto dologgal

2020. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem eltem at ilyet sosem, de egyszer talan majd nyalatom a popsim is, ha ez lesz a pasi vagya
2020. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!