Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová tűntek a "néger pasis"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a "néger pasis" kérdések itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Pár éve egy csomó ilyen jellegű kérdés volt itt az oldalon kiírva, hogy hol lehet velük ismerkedni,stb. Mostanában viszont alig látok itt ilyen új kérdést. ennyire megváltozhatott a csajok ízlése az utóbbi pár év alatt vagy mi lehet az oka?

2020. ápr. 17. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Légy erős! Azok nem csajok voltak...
2020. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem azok voltak. Meg amikor még fent laktam Pesten úgy 2015 környékén nyáron egy csomót láttam a Blahán fekete srácok társaságában és nekem úgy tűnt, hogy valódi csajok voltak.:)
2020. ápr. 17. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok tuti. A kérdések feltevői nem...
2020. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az egyetlen egy kérdező, aki az összeset feltette megunta a dolgot.
2020. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talált magának egy néger pasit vagy megunta a kérdésfeltevést
2020. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy visszaolvasva az ilyen régi kérdésre adott válaszokat, nem is csodálom, hogy nem írnak már ki ilyet.. a fiúk rendesen lehordták őket mindennek..


Amúgy nekem nincs azzal semmi bajom, ha egy fehér nőnek a feketék jönnek be és hozzájuk vonzódik, de azokat viszont nagyon nem bírom akik megjátsszák magukat. Például csak a pénzért összeállnak egy fehér sráccal, de igazából meg a feketékre meg a cigókra buknak, stb. Mert sok ilyen van azért lássuk be. Na az olyanoktól én is hányni tudnék.

2020. ápr. 17. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a péniszméretre, análos és szexchatre vonatkozó "kérdések" átvették a helyüket :D


Egyébként meg járvány van, most sem n'gger, sem fehér nem jár sehova ismerkedni.

2020. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!