Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan sztoritok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan sztoritok, amikor tényleg probléma volt az aktuális partneretek kicsi intim mérete?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A nagyarcú, nagydumás csávók közt sok a kisfarkú. Ők a mennyiségre mennek, mert tudják, hogy éppen a farkuk miatt hosszú távon nem tudják megtartani a csajokat, így ők csak az első egy-két alkalomra fókuszálnak. Ívesen leszarják, hogy a csajnak jó volt-e (általában nem)...mennek a következőre.
2020. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valakit emiatt nem lehet megtartani hosszú távon, az meg is érdemli hogy csak használják, és egy strigula legyen belőle.
2020. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem is a mérete volt a lényeg, de nem tudta használni, nem állt fel neki. Még gyógyszer után is nagyon sokára és csak pár percre :D Ezen kívül csókolózni sem tudott, szóval nagyon szerencsétlen egy pasi volt :D
2020. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a nagy meret volt a problema, mert az azzal rendelkezok is szeretik azokat a pozokat, amik pont kisebbel jobbak, vagy ugyanugy vadulnanak, ami szinten faj. Extrabbnal meg arra ugyelni, hogy ne probalja beljebb nyomni, kulon macera. Nem tehetek rola, nem vagyok szetmenve. Rendesen felizgulok agyba kerulve, de nekem ez a problema.
2020. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!