Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te mit reagálnál, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit reagálnál, hogy ha barátnőd 50 milióért leszopott egy idegen srácot?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 02:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
És hol van az 50 milcsi? A bankszámláján?
2020. ápr. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ közösen meg lett-e beszélve stb

Ha csak így random akkor felezunk és repül.

2020. ápr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
2. Mit felezünk? Ő kereste, övé.
2020. ápr. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szokták mondani, hogy "van az a pénz" tök mind1 hogy kapcsolatba van vagy sem, vagy éppen férfi vagy nő. Mindekinek van egy bizonyos pénz összeg amitöl belemegy, szerintetek ez igaz?
2020. ápr. 21. 02:31
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
erröl van egy film is amugy. ahol azt hiszem egy millo dollárt ad a pasi a csaj férjének...hogy megdughassa... jo film...
2020. ápr. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem normális az a pasi, aki egy slukkért 50 millert fizet! (mesének szép!)
2020. ápr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Ha azalatt, hogy jártunk, akkor már nem lenne a barátnőm.

Egyébként meg biztosan rohadtul meg lennék lepve. De ha szeretem, és ez a kapcsoaltunk előtt történt, és biztos vagyok benne, hogy hűséges, emiatt nem szakítanék.

2020. ápr. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

"Szokták mondani, hogy "van az a pénz" tök mind1 hogy kapcsolatba van vagy sem, vagy éppen férfi vagy nő. Mindekinek van egy bizonyos pénz összeg amitöl belemegy, szerintetek ez igaz?"

Van, akinek "van az a pénz".

Nekem nincs az a milliárd, amiért azt, akit szeretek, megalázzak.

2020. ápr. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenkinek van az a pénz. Itt osztani az észt könnyű, ha oda kerülsz az teljesen új szitu. Ha szükséged is van a pénzre, szinte nincs is min gondolkodni. De ha nem égető, akkor is mérlegelsz! Tudom, tapasztalat!
2020. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

#9 jelenleg is szükségem lenne pénzre és mégsem szopok le senkit érte.


Ilyen szituáció legfeljebb az ostoba, mihaszna embereknél jöhet számításba de én olyannal nem kezdek.

Az erkölcsök nélküli ember gondolja azt magáról, hogy mindenki ugyanolyan mint ő.


Nyilván van olyan dolog amit az ember nem szeret és megtesz pénzért (ilyen egy rossz munkahely) de akkor is sok embernél van egy határ amit az önbecsülése erkölcsei és igazságérzete miatt nem lép át.


Hogy válaszoljak is. Ha meg tudnám akkor mondanám neki, hogy szedje a cuccát és mehet oda az 50 milliójával ahová akar, mivel egy prostival nem élnék együtt.

2020. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!