Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátom péniszével ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Reggel orálisan kényeztettem, mikor tüsszentenem kellett, gondoltam visszatartom, de nem sikerült és tüsszentés közben teljes erővel önkétlenül, teljes erőből a számban lévő péniszére haraptam. Meglatszódik rajta a fogam nyoma és kicsit vérzett is neki.

2020. ápr. 21. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. Biztos fájt neki. Semmit sem kell vele csinálni, hogyha nem mély, és a vérzés elállt, akkor majd helyrejön magától.Hagyni kell hagy jöjjön rendbe magától.
2020. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
De megnéztem volna a szitut! Hát... borogasd!
2020. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azzal semmit csinálni, majd begyógyul. Esetleg valami fertőtlenítő vagy hámosító krém. Bepanthen vagy valami hasonló.
2020. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az durva hogy tudsz tele szájjal tüsszenteni.
2020. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
fertőtlenítsd mindenképp... betadin pl
2020. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenért biztos vissza vittelek volna ahol találtalak, ez rettenetesen fájdalmas lehetett neki. Bephanten jó lesz rá.
2020. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehetséges teli szájjal tüsszenteni:D Ez a sok pihent agyú
2020. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Fertőtlenítsétek le azonnal! Az emberi harapás gyakran elfertőződik, nem vicc.
2020. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Cumizas közben véletlenül fogazol egy kicsit az is fáj, jobb esetben kellemetlen, de így? Vannak akik szeretik hogy harapdaljak, de te meg akartad enni 😁. Nagyon fajhatott, de azt hogyan hogy cumizas közepette tusszenteni? Érdekes szituáció lehetett....
2020. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mossa meg, illetve utána sűrűn kell mosni elkerülve a fertőződést. Hámosító krém segíthet. Hát nektek most min. 1 hétre - de lehet tovább - nix szex.
2020. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!